Nejlepší potraviny na mlsání?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
osobně miluju sushi, když mám chuť. taky jsem právě zkusil sakura mochi, když jsem byl sjetý, a bylo to bezvadné, to mě inspirovalo k založení tohoto vlákna lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Mají sotva chutě, ale sushi dobré
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ach, musím nesouhlasit, mám rád čokoládové Hagen das nebo koncem 30. až začátkem 40. let úplně bezvlasé kočičky, čtvrtá by byla tallhouse chocolate chip cookies a pátý je německý čokoládový dort. Plnotučné mléko je naprostou nutností u posledních dvou a pervitin a tumbler bushmills u dvojky a pravá šlehačka u jedničky a případně i dvojky.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Všechny tyhle věci jdou těžko, kromě jídla na pervitinu. zvracím pokaždé, když to zkusím lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Doporučuji vám zelí, z legrace, pokud nemáte rádi zeleninu, idk, ale zelenina může snadno zaplnit váš prázdný žaludek, říkám vám z empirických důkazů, není vědecká příliš.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
V závislosti na užívaných drogách to také ovlivňuje, já se více zabývám problematikou konopí.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Tráva je jediná droga, po které mám hlad ^^;

Nemůžu jíst po ničem jiném, snad kromě alkoholu, ale nerad piju. většinou jen brečím pokaždé, když se opiju...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Poprvé jsem viděl, že by někdo jiný řekl plnotučné mléko. Velká pochvala! Přísahám na něj - tekutá potravina! A ten živočišný tuk, tak dobrý pro vás! Jsem ten nejzbytečnější chlápek, co jde po ulici, ale v papírové tašce mám čtvrtlitrový džbánek plnotučného mléka, který usrkávám. Obvykle mléko na první a druhý den, pokud vůbec něco. Potom se trochu vyvine chuť k jídlu, těžko říct. Jed je v dávce, pokud nezatínám zuby, můžu do té doby sníst téměř cokoli. Někdy je čas jít do práce a člověk si uvědomí, že je od pátku vzhůru. Buďte připraveni. Mléko a pedialyte ti zachrání zadek! Někdy je redbull a balíček skittles snídaní šampionů.

Na trávě, kurva, na trávě je všechno vysoce poživatelné, to je obvykle, když se dostaví chuť na sladké nebo dostanete chuť (slané, kořeněné, arašídové máslo atd.)... Mohl bych napsat knihu, ale kdybych si měl vybrat, tak terriyaki kuře na nadýchané bílé rýži nebo rýže s fazolemi s nezbytnou "speciální omáčkou" ;] ... ... ... Pár kalifornských závitků je ale vždycky dobrých. Jídlo k snídani velmi pozdě večer/brzy ráno, obvykle po pití, možná po dobrém výletě, kdo ví... Miluju smažené brambory, palačinky, slaninu, omletu, prostě všechno. Studený ovocný salát s medem nebo bobulový koktejl a nakonec OJ na trávení a je čas si pořádně zdřímnout - alkohol však piju jen velmi zřídka. Pití je na nic... ale je na to čas a místo. Obvykle si musím vybrat fázi zneužívání, alkohol nebo opiáty, pro mě obvykle to druhé. To je ale úplně jiná plechovka červů.

Hlásám většinou vegetariánství, ale málokdy ho praktikuji. Přímo ovoce a zelenina se vším všudy, nebo jinak cokoli nezpracovaného, jinými slovy, přiblížit se co nejvíce přírodní podobě, jako když to bylo sklizeno. Vejce, ryby, fazole, ořechy/luštěniny atd. Vyhněte se rybám z farem. Říkal jsem plnotučné mléko? Tvaroh a jogurt. Snažte se vyhnout červenému a vepřovému masu, kdykoli je to možné. Dobrému cheeseburgeru ale nikdy neřeknu ne... Kuřecí a krůtí maso vám příliš neublíží, ale snažte se je jíst střídmě a v konzervativních dávkách. Poslední měsíc jsem žila na toastech, ale snažím se nejíst žádné obiloviny, všechno je to zpracované nebo vlastně BS, prázdné kalorie se škodlivými přísadami. Ovesné vločky jsou asi jedinou výjimkou. Vyškrtni máslo, cukr a smetanu, přidej olivový olej, med, ocet a česnek, pepř a bylinky, kolik chceš, a máš zlatého ponyboye. Tohle samozřejmě nemělo být vlákno nebo příspěvek o zdraví, ale tohle jsou moje moudra. Zkus se o sebe postarat. Ne vždycky chceš nebo musíš, ale někdy musíš a musíš jít na věc. Je dobré vědět, jak na to. Není to metamfetamin, který tě tak rychle ničí, je to nedostatek spánku a péče. Fester vypadá na svůj věk trochu staře, ale vzhledem k tomu, že to zvládl, je to v pořádku. Čistěte si zuby, kdykoli je to možné - ještě lépe mějte sadu s sebou v autě nebo tak. Mohl bych pokračovat, ale nechám si to na další příspěvek.

Jedno z mých oblíbených rčení: "Hlad je nejlepší koření".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tak pravda. ur odpověď je super vyčerpávající!!! udělal bych lepší odpověď, ale jsem upečený, jak to píšu ^^;

A máš pravdu, opravdu mám chuť na něco sladkého T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sushi , dobrým jointem a hrou The Doors v rádiu,
Ach můj bože,... ano, cítím s tebou.
 
Top