Nevíte někdo, z čeho mohu rex tryptamin?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
V podstatě vše v názvu pro mou další nízkoteplotní reduktivní aminaci na další psychedelické tryptaminy... tentokrát n,n-DET, ale o to vlastně nejde.

Taky přemýšlím, jestli bych neměl nějakou část prostě vysolit, aby se lépe skladovala. Třeba jako ten benzoát? Myslím, že to byl ten, který byl docela stabilní... pak ho můžu v malém množství osvobodit z jeho slaného vězení pokaždé, když skutečně potřebuji spustit RXN... je to nepříjemnější, ale ne obrovsky.
Určitě ne tak otravné, jako když se 400+g promrhá! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
O co se snažíte? Rekrystalizovat N,N-DET nebo nesubstituovaný tryptamin za účelem jeho čištění? V případě DET vám postačí extrakce horkým heptanem/hexanem, stejně jako u běžného DMT. V případě tryptaminu to lze udělat ještě jednodušeji, záleží na množství, které použijete, 400 g tryptaminu je hodně a možná v tomto případě bude lepší vakuová destilace. Také lze použít Soxletův extraktor, pokud ho máte, ale opět, pokud máte opravdu 400 g tryptaminu k čištění, je jednodušší ho destilovat v dobrém vakuu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Pardon, jo, myslel jsem původní tryptamin, vlastně jsem nakonec měl docela dobré výsledky při použití ethylacetátu k re-x z....přešel z malých neprůhledných/tmavě/žlutých malých krystalů na větší průsvitné "cukrově" vypadající krystaly.....a proč? Jen abych se ujistil o čistotě před provedením diethylace, protože když jsem dosud zkoušel dimetylaci, měl jsem dost špatné výtěžky A snažím se přijít na to, kde mohu zlepšit svůj obecný postup při provádění chemie. Rozhodl jsem se v podstatě předpokládat, že většina věcí má v sobě malou nečistotu, a proto nejdřív udělám jednoduchý rex, abych zjistil, co je zač....Myslím tím, že to přece nemůže udělat nic špatného...

Taky jsem neříkal, že to budu rexovat najednou - je to taková věc, která se dá udělat tak, jak to používám, večer před reakcí nebo den předem a nechat to přes noc vyschnout v exsikátoru...

Není to žádná SUPER špína, kterou bych sám dekarboxiloval z tryptofanu nebo tak něco. Je to něco, co jsem koupil v Číně, ale chtěl jsem zjistit, jak čistý a velký krystal z toho můžu udělat lol

Ne, upřímně, jen jsem si řekl, že začlenit to do mé obecné techniky mi přijde jako dobrý nápad.....

Když už mluvíme o destilaci bez ničení věcí, koupil jsem si destilační hlavu s krátkou dráhou... byla levná, koupil jsem ji kvůli tomu, ne kvůli něčemu konkrétnímu.

Mám hodně tryptaminu, protože se propracovávám k co největšímu množství různých aldehydů a následných redukcí a nic neprodávám. V životě jsem udělal spoustu n,n-DMT, ale jen velmi málo jiných tryptaminů, a tak dělám jen malé reakce najednou - prostě abych tyto sloučeniny vyzkoušel.

Je hezké vědět, že z toho můžu udělat jakýkoli základní tryptamin, pokud se mi podaří získat správný aldehyd. Myslím, že je to super...

Mám také 500 g 3,4,5-trimethoxybenzaldehydu - proč? Protože jsem nikdy nezkoušel meskalin ani TMA.
Vyrobím z každého z nich téměř 250 g? Určitě ne najednou, ale za celý svůj život? ...pravděpodobně lol

Taky je těžké to koupit z Číny, pokud si nekoupíte buď 500g nebo 1000g, protože prodávají obrovské množství.

Vlastně jediné činidlo, které jsem viděl prodávat v menším množství, byla 2,5-DMOBA, které jsem dostal 50 g, ale asi mi ji neměl prodat lol To jsem také překrystalizoval....proč? Černé nebo šedé zdroje...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Záznam z knihy Purification of Laboratory Chemicals, 6. vydání:


Rozpustnost není uvedena. Mám nějaký 5-MeO-Tryptamin a chápu, že jeden více než tryptamin musí být bílý a čistý, než se přistoupí k reakci.

Přemýšlím, že zkusím Hailstormovu metodu:

Úspěch měli také s 5-MeO-T.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Abych byl spravedlivý, měl jsem štěstí na ethylacetát... nakonec...

Jen se to změnilo z malých střepinových krystalků na průhlednější a cukernatě vypadající granule.

Chápu, že 99% věci fungují přímo z pytle, jen jsem si říkal, že to nemůže ublížit, že ano.....

Podle mých zkušeností je prostě dobrý postup, když si reagencie znovu vyextrahujete...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET je nestabilní tryptamin bez ohledu na to, jakou sůl vyrobíte. DPT je mnohem lepší, pokud jej potřebujete dlouhodobě skladovat.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
To je zajímavé. Jsem si jistý, že se to v průběhu let prodávalo jako RC a jsem si docela jistý, že to prodávali jako fumarát, ale ne, hodlám si to nechat, abych to párkrát vyzkoušel... to je asi tak všechno.
Prostě se stalo, že jsem mohl získat acetaldehyd, to je opravdu všechno...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mám v plánu zpracovat, pokud to půjde
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

Panebože! Zrovna jsem hledal napůl pochybné dodavatele propionaldehydu, abych se mohl přesvědčit, jestli je DPT o tolik lepší než DET.
Vždycky jen předpokládám, že činidla, která potřebuju k syntézám, jsou u nás nedostupná, ale ve skutečnosti je docela dost jednoduchých aldehydů skutečně k dispozici...

To jsem netušil! To je ale idiot...

To jen dokazuje, že se vyplatí skutečně zkoumat, co se sleduje, co ne a co je prostě snadno dostupné! 😱
 
Top