Question Extrakce nebo separace a čištění ab

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Použití několika šálků jako míchacích aparatur a acetonu citron amoniak žlutá láhev heet kyselina murická voda a kávové filtry. V tomto případě bude epsomská sůl oddělena a vyčištěna první krok, který znám, je polovina vody polovina citronového čpavku, pak přidejte tři kapky kyseliny. Další krok v jiném kelímku je myslím půl citronového čpavku půl acetonu přidejte tři kapky kyseliny v dalším kelímku přidejte půl kyseliny půl acetonu pak přidejte tři kapky kyseliny. Vím, že první krok je správný, ale vzpomínám si na správné kroky v procesu vím, že to zahrnovalo 7 různých směšovacích šálků a panáka a pečení epsomské soli až do zbělení, pak je rozemelte na prášek a vmíchejte do prvního roztoku. Po několika promíchání smícháte vše dohromady v jednom šálku a měli byste být sotva schopni vidět dvě vrstvy jednu na druhé přilijete trochu žluté lahvičky heetu a obě vrstvy se smíchají a uvidíte malé částečky podobné sněhovým vločkám, které se vznášejí v roztoku můžete roztok zahřát dokud neuvidíte, že se tvoří žlutý olej, a sbírejte ho míchací tyčinkou nebo můžete roztok nezahřívat a počkat několik hodin a uvidíte, že se tvoří malé kulaté bílé kuličky, které odfiltrujete pomocí kávového filtru, pak přilijete trochu kyseliny mořské a nyní vám čistá epsomská sůl bez vosku překrystalizuje. Neznáte náhodou chybějící kroky této reakce? Mohu uvést vědecké názvy ingrediencí, pokud nerozumíte mému psaní, také pokud potřebujete trochu více podrobností, mohu se pokusit vzpomenout si na kroky trochu více jsem ztratil můj diagram, který jsem použil v době, kdy jsem dělal tuto separační purifikaci. A prosím omluvte můj gramatiku a pravopis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Čistíte síran hořečnatý z epsomské soli? Nepotřebujeme žádná kódová slova a podobné kraviny, protože ta zatracená kódová slova zná každý.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ano, to je to, o co se snažím. Ale s kelímky místo separační nálevky.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dam nikdo nemá znalosti, aby to udělal, myslel jsem, že to určitě někdo bude vědět lol
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Nikdo nechápe proč, protože komerční epsomská sůl je zatraceně čistá a většinou ji lidé používají jako sušicí prostředek, takže nemusí být tak čistá. S kelímky místo separační nálevky znamená jen dekantování a pipetou nebo injekční stříkačkou lze získat poslední kousek. OK, takže ms je rozpustný ve vodě, takže začneme tam, teď potřebujeme nepolární rozpouštědlo... ať už se snažíte udělat cokoli, musí existovat lepší způsob.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pro výrobu čisté epsomské soli stačí oddělit vosk. A jediné, co potřebujete, je to, co jsem zveřejnil. Možná by to věděl někdo jiný, hádám.
 
Top