A-olej na amfetamin Hcl

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Existuje nějaký návod, jak udělat (A-Oil)n-formyamphetamine na amphetamine hcl? Děkuji
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý den, chcete získat přesně amfetamin HCl nebo METHamphetamine HCl?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ano, konečným produktem by byl amfetamin SULFÁT, nikoli HCl.
Formylamfetamin byste upravili přidáním HCl, abyste získali amfetamin. Pak ho bazifikujte, rekrystalizujte a destilujte s vodní parou volnou bázi. Pak přidejte kyselinu sírovou a voilà: amfetamin sulfát.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobře, myslel jsem, že je to stejné nebo jako u kokainu, že konečným produktem je hcl. Nejsem chemik, tak doufám, že mi odpustíte. Je možné, že se tento postup naučím, pokud mi dáte návod krok za krokem a uděláte to nejdříve opatrně v malém měřítku? Je někdo ochoten se o tyto znalosti podělit nebo je prodat? Jo a myslel jsem amfetamin a ne metamfetamin.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Amfetaminová sůl HCl je velmi nestabilní (hydrofobní). Soli HCl pro metamfetamin, kokain a mnoho dalších látek je stabilní forma.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobře, takže se zeptám správně. Má někdo návod nebo může vytvořit návod, jak přeměnit a-olej na amfetamin sulfát? Díky
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme. Také se teď cítím trapně, že jsem to nenašel sám.
 

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Zdravím všechny,
pochopil jsem to správně....
K výrobě síranu amfetaminového z A-oleje (amfetaminové báze) lze použít kyselinu sírovou o čistotě pouze 15 %?
A co kyselina chlorovodíková 30-33% techn. 250ml?? Co získáte jako výsledek použití kyseliny chlorovodíkové, pokud je to vůbec možné? amphetamine hydrochloride.....
A co 39% čistá kyselina fosforečná? To je pravděpodobně amfetaminfosfát?
Nebo jsem to pochopil úplně špatně a vždy potřebujete kyseliny s nejvyšší čistotou, tj. 96-99 %.
Co ještě potřebujete k výrobě amfetaminu z A-oleje? Z doslechu jsem slyšel, že potřebujete také čistý metanol, je to pravda?
Mám dobrý zdroj čistého metanolu, možná ho většina z vás už zná, "Tankpatronen" / "palivové kazety".....
V Německu se tyto chemikálie v tak vysoké čistotě nedají koupit... Nebo máte vztahy se správnými lidmi....
Je někde na fóru návod, jak postupovat krok za krokem, nebo mi někdo může poslat odkaz například na něj?
Vím, že A-Oil + kyselina sírová = Amfetamin sulfát.
Ale nevím, jak celý proces funguje, nemůže to být tak, že potřebujete jen dvě věci, A-Oil a kyselinu sírovou......
Bylo by skvělé, kdyby mi to někdo osvětlil!
Protože mám teď nějaký A-Oil, ale nevím, co s ním mám dělat :)
s pozdravem.
Dis

Ok, některé otázky jsou zodpovězeny, viděl jsem video, kde dělá amfetamin freebase, pak smíchá aceton s kyselinou sírovou a to lije do freebase po kapkách, dokud se to nesrazí a pH je správné.
Znamená to, že k výrobě amfetamin sulfátu z A-oleje potřebuji pouze kyselinu sírovou a aceton?
Ale jak je to s čistotou výše zmíněných složek, může mi někdo prosím odpovědět na tyto otázky, jen tak ze zvědavosti.....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A co je to za olej?

Je amfetamin olej?

Měl jiný název?

Jsou tyto produkty stejné?
A-olej | BMK olej | Fenylaceton | PMK olej | MDP2P olej | P2P olej
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Název analytu N-formylamfetamin
Číslo CAS 22148-75-0
Molekulární vzorec C10 H13 N O
Molekulová hmotnost 163,20
Přesná hmotnost 163,2163
IUPAC N-(1-fenylpropan-2-yl)formamid

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Myslím, že tenhle, že? A co jeho vlastní aktivita? Jdu na průzkum.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Abych odpověděl na otázku, je to poměrně snadné, hcl není tak hydoskopický, jak se předpokládá, a-olej se liší kvalitou, takže přesný vzorec nemohu uvést.

Pokud je to možné, můžete získat maximálně 37% roztok hcl, nejlépe v methanolu. Ve vodě to jde, ale je to mnohem větší problém.

Pokud je tedy 37 % hcl v methanolu dostupné, víte, kolik moll báze má váš olej. Hcl můžete zředit větším množstvím methanolu, počítejte s malým přebytkem hcl, pro pH ~6,7.

Přidávejte ho po kapkách za malého víření, po přidání methanolu+hcl v podstatě v případě potřeby přidáte další methanol a chvíli mícháte.

Produkt není žádný redy. Sušíme. Změřte ph suchého prášku přidáním do 20 ml destilované vody, pokud je pH 7, můžete ho ještě upravit přidáním methanolu a oleje nebo přidáním methanolu±hcl, dokud nebudete mít amf-hcl na správném pH.

Pokud je roztok HCL-H20 regulován, vždy použijte nejvyšší % HCL, které je snadnější najít, použijte asi 1,5x větší množství methanolu, než je objem oleje A, po kapkách přidávejte HCL, kvůli obsahu vody, uvidíte, že vaše sraženina pravděpodobně zmizí dříve, než se dostane na dno. Zvyšující se teplota. se stane ještě vodnatějším. Pokračujte, dokud nedosáhnete desierd ph.

Takže byste neměli pěknou pastu a museli byste pomalu vyvařit vodu, nebo přidat asi 60 % objemu do methanolu, 48 H do mrazáku, aby se vaše A++ amf-HcL usadila, odebrat liqid a nechat ho vyschnout, mohli byste zkontrolovat, zda je ph liqidu stále ve specifikacích a vyvařit zbývající liqid, abyste měli zbývající amf hcl.
 
Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Jste si jisti, že 70% H2SO4 nebo HCl bude i tak dostatečně čistá pro optimální podmínky? protože ano, myslel jsem, že H2O zabíjí molekulu Amph a například promývání acetonem je třeba provádět čistým suchým acetonem!
... Jsem teď stále zmatený, můj drahý*$*.
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
K získání amfetaminových solí je možné použít vodné roztoky kyselin
Je třeba si uvědomit, že voda, která je v nich přítomna, bude bránit srážení produktu
K navázání přebytečné vody se použije suchý aceton a produkt se vysráží
Je lepší používat vysoce koncentrované kyseliny
 
Top