A-olej, metanol a kyselina sírová

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Language
🇮🇹
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den všem, na úvod mi dovolte říci, že nejsem chemik. Není to tak dávno, co mi jeden kamarád ukázal metodu výroby amfetaminu. Vzal 100 ml a-oleje a smíchal ho se 180 ml metanolu, pak přidal desetinu oleje, pak 10 ml kyseliny sírové, která vyvolala reakci, a pak vše nechal den v mrazáku. Teď v posledních dnech mi ale někdo řekl, že metanol je velmi toxický a že by se měl vyměnit. Nevíte někdo, čím bych ho mohl nahradit podle této metody? pH oleje bylo 12, pH výsledného produktu bylo 8. To znamená, že jsem se snažila o to, aby se olej dostal do vody.
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Jakékoli rozpouštědlo, které použijete, je toxické, to, co musíte udělat, je vyčistit pastu od metanolu.
 

pommesburger

Don't buy from me
Member
Joined
May 9, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jak jej vyčistit?
Stačí ji nechat uschnout?
 
View previous replies…

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Doufám, že odborníci ve skupině to objasní lépe než já, mělo by se to přefiltrovat, propláchnout acetonem nebo udělat s acetonem a pak nechat odpařit.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Language
🇮🇹
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Ano, při této metodě se nechal odpařovat po dobu jednoho dne, dokud nebyl pevný.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Vakuová filtrace je velmi užitečná
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Pokud konzumujete methanol, můžete oslepnout ethanol je mnohem bezpečnější používat
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Večer před výrobou produktu dejte methanol do mrazáku, kyselinu sírovou zřeďte vodou na 50 %.
Při výrobě produktu vždy měřte ph, a pokud chcete mít suchý produkt, můžete použít odstředivku.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Jaký smysl má ředění kyseliny sírové?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
To jsem si myslel, ale protože nejsem odborník, chtěl jsem si to jen ujasnit a pak reagovat.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Nespálíte si amfetaminový olej a vaše amfetaminová pasta zůstane bílá místo růžové!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Proč ji neředit rozpouštědlem, které bude použito pro ABE? Obvykle používám ethanol a připravím si 100 ml kyseliny smíchané se 100-200 ml ledově chladného ethanolu. Amfetamin se snadno rozpouští ve vodě, takže ta není pro tento účel vhodným rozpouštědlem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jak jsem vám sdělil ve vaší zprávě v DM, metanol je nebezpečný, může způsobit oslepnutí a smrt (přečtěte si o tom na Wiki), pokud ho úplně nevysušíte. Na to se vyplatí použít IPA nebo aceton.
 
Top