4mmc, je povinná krystalizace?

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
(4mmc) Po procesu okyselení a filtrace a Promývání suchým aktonem získáme meph prášek. Můžeme tento prášek po vysušení konzumovat? Nebo ho musíme vykrystalizovat? Je to povinné? Vím, že to dělá náš produkt čistým? Ale co když krystalizaci vynecháme?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Pak je slabý a plný keců, takže si musíte dát mnohem víc záležet. Nebude to tak zábavné. Pro lásku boží to nešňupejte. Mohli byste to čistit i jinak, ale rekrystalizace je levná a krystaly jsou průmyslovým standardem. Je to jediný způsob, jak získat krystaly. Myslím, že bez dvou rekrystalizací se vám nepodaří vyrobit třídu A. Viděl jsem krystaly staré 6 měsíců, které byly jako shluky křemene.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Ano, ano, můj je nekonzumovatelný, dokud jsem crystalz, můžete mi říct, jaký typ práškových věcí mohu přidat do 4mmc, aby to, hmotnost více, moji přátelé mi říkali, že věci, které dělám a ten k dispozici na trhu mají velmi velký rozdíl, můj je velmi silný
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Ano, máš magické 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
No váš jediný z celého webu, který má problém s " příliš silným " 4mmc. Takže kouzelné 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
"Silný" neznamená "dobrý". Zvažte otázku o přeskočení krystalizace a odvodíte, co ji činí "silnou" a co to vlastně znamená alespoň v kardiovaskulárním pojetí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Ne, to zde nepodporujeme. Naúčtujte jim více peněz. Chytří lidé platí za kvalitu a existuje několik dobrých důvodů. Už teď váží o 50 % více než kvalitní věci.
 
Top