Question Кои лекарства, отпускани без рецепта, могат да се използват за производство на психоактивен наркотик?

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте! Известно е, че метамфетаминът може да се произведе от псевдоефедрин, интересува ме какви други лекарства, продавани без рецепта/без рецепта, могат да се използват за развлечение или за получаване на психоактивни съединения.
Благодаря ви
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
В развитите страни лекарствата с психоактивно действие или прекурсори се отпускат по лекарско предписание. Това могат да бъдат кодеинови сиропи за кашлица, метилфенидат (риталин), лекарства, съдържащи ерготамин, аддерал, ксанакс, лирика и много други.
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Какво да кажем за лекарствата без лекарско предписание?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
По-рано съм публикувал синтез на кокаин и някои аналози от D-рибоза, но дори аз съм скептичен. Все пак има патент
 
  • Like
Reactions: juu

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Защо изобщо да разглеждаме лекарства, отпускани без рецепта? Синтетичното бадемово масло съдържа бензалдехид. Синтетичният ароматизатор ванилия съдържа ванилин. От бензалдехида може да се получи амфетамин или метамфетамин. От ванилина може да се получи мескалин. Черният пипер съдържа пиперин. От пиперина може да се получи пиперонал. От пиперона може да се получи MDMA или MDA. В индийското орехче има всякакви добри неща. Списъкът продължава, и продължава, и продължава. За известно време. Но това би било много работа и не би било рентабилно. Всеки ден сте заобиколени от прекурсори и катализатори. ... паладий в катализатора на колата ви... алуминиево фолио в кухнята ви... едно образование по основна химия и по химия на лекарствата наистина ще ви отвори очите за теоретичните възможности, които ви заобикалят (повечето не са рентабилни).
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
просто особено се интересувам от отк
 
Last edited:

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Декстрометорфан. Тогава сте доста ограничени, освен ако не започнете да разглеждате добавки като L-триптофан. Все пак няма нищо, което бих казал, че може да се използва по икономически ефективен и практичен начин. Бих могъл да го направя за новост, ако нямах истинска работа, но това е всичко. Бих се обърнал към природата, преди да потърся прекурсори от лекарства, продавани без рецепта. Природата е щедра. FDA? Не чак толкова.
 
  • Like
Reactions: juu

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brother u dont need prescription for drugs 😁 just ask 😉
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Не знам защо не сте д-р Фийлгуд, но предполагам, че тази песен не е била популярна извън Съединените щати
 
Top