Question Къде да създадете вашата лаборатория?

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Къде според вас е добро място за създаване на вашата лаборатория?
Наскоро видях обява за евтин наем на офис в офис сграда.
Смятате ли, че е добра идея да разположите лабораторията си в офис сграда? Разбира се, не бих произвеждал наркотици, докато други хора са там, но бих произвеждал през нощта или когато всички други хора ги няма.
Какво мислите за това?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Можете да го настроите навсякъде, генераторите работят. Трябва да се справите с непоносимата миризма.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Да, знам. Планирах да си купя растежни тенти за отглеждане на трева. това би трябвало да филтрира всички миризми, които се произвеждат от синтеза. Искам да кажа, че на всички ще им се стори странно, ако в офис сграда усетите миризма на изопропилов алкохол или ацетон.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
IPA или ацетон трябва да са най-малкото ви притеснение.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Това е само един пример. Няма да тичам с килограм P2NP в офис сграда, когато съм напушен с кокаин, и да го показвам на всички. Не бих бил толкова глупав. Дори не употребявам наркотици и бих произвеждал само когато всички са извън сградата.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Настанете се там, където ви е удобно никой никога няма да ви види използвайте само това, което ви е необходимо приберете го, когато приключите имайте здрав разум о, да и никога не споменавайте за наркотици, освен ако не ви харесва структурата на затворническа среда или не сте принудени да правите неща за полицията, които ако някой разбере, вероятно няма да ви намери да бъдете идеален приятел

В обобщение само апаратурата, от която се нуждаете, нищо повече почиствайте и прибирайте, докато действате използвайте само химикалите, от които се нуждаете, и само в необходимите количества, а след това в зависимост от това дали ви харесва аналният секс разкажете на хората за постиженията си или си замълчете
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Бях малко разочарован, когато видях тук линк от другата тема относно местата за лаборатории, сякаш човек имаше крайния отговор, само за да намеря това. Моля, не приемайте това като лична атака, но се надявам, че комбинацията от тон, сарказъм и перспектива ще доведе докрай мнението ми за всеки, който се интересува. Като отговор на публикациите: Аз се чувствам удобно в спалнята си. Това не я прави идеално място за създаване на лаборатория. Вероятно по начало е лоша идея "нарколаборатория" да бъде създадена или да функционира в имот под наем, тъй като не сте собственик и не сте единственият човек с ключ, в търговски обект също? Е, предполагам, че това е нормално... стига да е след работно време и да сте се уверили, че ви е удобно. Да, всъщност се уверете, че ви е наистина удобно, докато рискувате живота и свободата си. Облечи си пижамата, почувствай се като у дома си. Разбирам, че под удобство разбираш основно само увереността да действаш в каквото и да е качество, което си в състояние да оправдаеш като "безопасно". Аз обаче не бих се забавлявал нито за миг, тъй като това със сигурност може да доведе единствено до самодоволство.
.
Какво казват за самодоволството? (Забравих, но...) Никога не се заблуждавайте във фалшиво чувство за сигурност, но и не посивявайте от притеснения." Не съм замаян от кокаин, не тичам из сградата, миришеща на етер с кило метиламин, не говоря с всички, които така или иначе не са там, така че "всичко е наред".'" Опитайте се да играете ролята на този, за когото се представяте, и на това, което се предполага, че правите, и се постарайте да не изглеждате така, сякаш може да сте параноичен, неуверен и нестабилен производител на нелегални наркотици, който се опитва подозрително, да прикрие действията си. Отнасяйте се към всеки готвач така, сякаш съдията, съдебното жури и палачът са на път да ви направят проверка за здравословното състояние веднага щом изкарате суровия си продукт с милитаристичен дух на инициативност. Започнете да разграждате и почиствате преди или по време на повторната кристализация, ако това е възможно, например.

Противно на общоприетото схващане, затворите и пенитенциарните заведения не са пълни с хомосексуални изнасилвачи и/или доносници. Със сигурност са много повече, отколкото могат да бъдат потвърдени. Имал съм удоволствието да посетя няколко от тези прекрасни институции. Не знам къде или как всички останали обичат да излежават присъдите си, всекиму своето, аз предпочитам да остана извън това уравнение. Може би Холивуд е виновен за този стереотип. Както содомията, така и общуването/компромисът с властта, на каквото и да е ниво, обикновено са всеобщо и открито отбягвани. Дори "ОК" надзирателите в затворите не обичат доносниците, тъй като самите надзиратели също биват набеждавани. Аз самият предпочитам да чета и да тренирам, шахът също е готин. Загубата на свободата в резултат на това, че си хванат да правиш нещо, което не трябва, идва с територията, макар че не е задължително и ние адски се стараем. В някакъв момент би трябвало да се очаква и да се планира, макар и да се избягва понякога на висока цена.

Моят съвет е: наръгайте задника на най-големия още първия ден или станете нечия кучкаһттрѕ://..... е, искам да кажа... Уважавайте всички, но не се опитвайте да се сприятелявате. Не се присъединявайте към никакви банди. Придържай се към "своите хора." Не играй хазарт и не се дрогирай. Дръжте нещата за себе си. Ако си солиден пич, гледаш си работата и знаеш кога да се измъкнеш, не би трябвало да има за какво да се притесняваш. Най-вероятно никой няма да ви наложи нищо, полицай или измамник, ако не го поканите. Ако си мислите, че ще нарушите закона и никога нищо няма да се обърка ужасно, се заблуждавате. Собствената ви кръв може да бъде убедена да ви продаде по течението на реката, "за ваше добро"... "За да ви предпази от това да навредите на себе си или на другите." Наистина, разпуснатите устни потапят кораби.

Най-важното е, както ми казваха старите хора: "Ако не можеш да изкараш времето, тогава не върши престъплението." Ако искате да се активизирате, подгответе се за последствията и да се справите с тях, САМИ. Обещавам ви, че хората ще ви изслушат и ще кажат: "Е, това е гадно", но в края на краищата на никого няма да му пука колко лош е бил късметът ви и как са се развили нещата. Умните пчели не си купуват въртящи се джанти и стикери за чисто новия си "Ескалейд" с първата си пачка пари. Те ги пазят за черни дни, когато им трябва адвокат и гаранция, а всички изненадващо са им обърнали гръб. Извинявам се за всяка възприета обида. Нямам предвид нищо, само искам да помогна. Също така съжалявам за огромното отклонение към темата за затвора, обаче не съм видял много съвети от някого в този форум с реална представа или опит за това какво да се прави, когато животът се размине. Не всички ще успеем да стигнем до финалната линия цели и невредими, ако изобщо успеем. Статистически погледнато, много от нас ще се блъснат в стената в един или друг момент по този път. Надявам се да видя екипажа на ВВ да лети над радара. Пожелавам ви късмет и успех и много плодотворни готвене! Извинявам се също така за този дълъг пост.
---С любов и уважение. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Не съм ти ядосан, пич, всичко, което казваш, е вярно има място, където можеш да сложиш един има начини да го направиш правилно, но ще те хванат или местният бизнесмен ще те е*** или ще свършиш работа за тях това се случва изнудването ще се случи веднага щом станеш популярен, особено ако имаш труднодостъпна популярна съединение, дните ви ще бъдат преброени бързо, дори и да не кажете на никого, а хората, които питат за място, където да поставят лаборатория, трябва да получат отговора, който дадох по мое скромно мнение, той не е точно правилният отговор за всички, но определено е правилният отговор за някой, който пита къде да поставя лаборатория за наркотици. Може да има аргумент, че може би той просто е любопитен прави проучване на книгата е иска да постави лаборатория за наркотици, където има повече пари, отколкото смисъл. Повярвайте ми, аз не виждам тези неща, защото ме е грижа за действителните човешки същества и със сигурност не съм аз, а само се опитвам да помогна. Бих сравнил това с хора, които лъжат за дозите, които са взели, опитвайки се да се похвали, казвайки, че е написал дози и как всичко се оказало наред и никога не съм мислил, че хората действително ще приемат това за реалност и ще вземат 250 mg Etizolamm. Съхраняват ли се линии на съединенията на NBOMe добре, че се чувствам зле такива хора се озовават в болницата говорят с полицаите накрая нещата се забраняват, като общността изглежда като група f****** хулигани това е отговорност на всички, за да не се насърчава унищожаването на общността. Никога през живота си не съм се чувствал по-стар от писането на изявлението Back in my day I care about this place get off my lawn
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Моят съвет: наръгайте задника на най-големите момчета още първия ден или станете нечия сукаһттр://..... е, искам да кажа... Уважавайте всички, но се опитайте да не се сприятелявате. Не се присъединявайте към никакви банди. Придържай се към "своите хора." Не играй хазарт и не се дрогирай. Дръжте нещата за себе си. Ако си солиден пич, гледаш си работата и знаеш кога да се измъкнеш, не би трябвало да има за какво да се притесняваш. Най-вероятно никой няма да ви наложи нищо, полицай или измамник, ако не го поканите. Ако си мислите, че ще нарушите закона и никога нищо няма да се обърка ужасно, се заблуждавате. Собствената ви кръв може да бъде убедена да ви продаде по течението на реката, "за ваше добро"... "За да ви предпази от това да навредите на себе си или на другите." Наистина, разпуснатите устни потапят кораби.


ще го направят. STFU, занимавайте се със собствените си хора и не бъдете глупаци. дръжте се нормално. свършено
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
И не, обиждам се на проекцията ти, че си мислиш, че знаеш нещо за съветите за промяна на живота, които даваш, беше такава увереност, че е обезпокоително да чуеш как даваш съвети, основани на абсолютно никакво реално нищо Може да съм всеки Може да си измислям всичко Може да съм чат програма, но това, което не правя, е да насърчавам хората да правят глупости в най-високия възможен мащаб Просто помисли за това, човече
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Братчето Аз съм по-объркан, отколкото бях преди. На кого, по дяволите, говориш? С мен? С някой друг?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Съжалявам, че се чувствате по този начин @testint - вярвам, че той говори на мен @Kanalratte556
Не вярвам обаче да съм направил нещата, в които ме обвинявате. Със сигурност не и умишлено. Прочетете отново какво сте казали и "просто помислете за това, човече
Умишлено не съм нарекъл никого по име или от името му, така че... не бъдете толкова чувствителен, моля. Всички ние тук общуваме с намерението да си помагаме и да се учим един от друг и един от друг (надявам се).

Съвети, които променят живота ви? С такава увереност и -абсолютно- без реален свят ....anything.... ? Дали съм насърчавал някого да прави глупости в голям мащаб? За какво точно да се замисля? Съветът ми беше и е прост: не е умна идея някога да се чувствате удобно, докато вършите престъпления - така обикновено се залавят иначе успешни престъпници. Не поемайте рискове, с чиито последствия не можете да се справите. Имайте спестени пари в случай на споменатите последствия. Може би не използвайте обществено място за тайно производство на наркотици. Опитайте се да не се приближавате твърде много до така наречените содомити и полицейски роби, ако все пак попаднете в затвора.

"Моят съвет: наръгайте задника на най-големите момчета още първия ден или станете нечия сукаһттр://..... е, искам да кажа..." -- беше замислено като малко хумор, за да се опитаме да обезоръжим всяка предполагаема обида. @testint Изглежда, че съветът ти е просто: "Избери място, на което се чувстваш добре, и си дръж устата затворена, освен ако не ти харесва сексът в затвора". Простете ми, че играя "адвокат на дявола" към вашите забележки и добавям моите два цента към цялото нещо. Човек никога не трябва да приема, че нещо е гарантирано безопасно или че знае всичко, това е всичко, което се опитвам да кажа. Знам, че не знам всичко, не се опитвам да се държа или да звуча така, сякаш го знам. ....Въпреки това знам това, което знам. Никой не може да ми го отнеме и ще го проповядвам до последния си дъх, ако е необходимо.

Приеми казаното от мен за това, което си струва, приятелю. Което не би трябвало да струва и пукната пара. В края на краищата, аз със сигурност съм никой, от интернет, който си измисля нещата в движение, може дори да съм AI. Така че няма нужда да се обиждаш. Това не беше замислено като атака или спор, а само като предложения и критики. При всички положения правете каквото си искате. Говорех най-вече за идеята да поемаш рискове и да си подготвен за последствията... Просто БЪДИ ОТГОВОРЕН за действията си, най-вече пред себе си.

Що се отнася до "абсолютно ... никакъв реален свят ... НИЩО", поради липса на по-добра дума. Споменах, че действително съм бил на тези места, повече от няколко пъти на няколко места, за продължителни периоди от време. Както казах, не всички посетители се оказват табуретки с меки задници. Това е нещо, което се случва, но също така не е трудно да се избегне цялата тази бъркотия, ако човек иска да я избегне. Не бих се опитвал да казвам на никого как да живее живота си, в затвора или извън него, мисля, че съветите ми за това как да си изкараш наказанието (ако се наложи) без всички допълнителни глупости са добро начало за всеки, който се опитва да направи точно това. Не позволявайте това, което казах, да възпрепятства когото и да било от вас от славата. Направи го, човече. Бъдете всичко, което можете да бъдете. Бъди в безопасност <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Благодаря, че ми беше необходимо, че наистина след като направих нещата сам и знам колко далеч е истинското нещо за липса на по-добър термин е от реалния живот гадости, които съм преживял ме прави малко изморен 8 трябва да спре и да си спомни, че всичко не е като това, което съм преживял Благодаря ви за отговора
 
Top