Какви обмени използвате?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Моля, кажете ни кои обмени са популярни във вашата област. Съществува ли там политика за борба с изпирането на пари/коригиране на клиенти?
С какви проблеми се сблъсквате във вашия регион при обмяната на валута?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Да, КИК е въпрос, който ме притеснява. Не ме интересува дали продавам старо превозно средство. Предпочитам да ми бъде платено в КЕШ или в криптовалута. Безкасовото общество наближава. Не ми харесва хората да знаят колко съм платил на детето от долната страна на улицата, за да ми почисти двора. Най-малко пък бедното момче да бъде облагано с данък върху оскъдната си заработка.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
За преобразуване на криптографията препоръчвам да използвате sideshift.ai
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Мога ли да попитам колко често сте ги използвали? Притеснявам се за надеждността
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Доста добър крипто портфейл, който има доста голямо разнообразие, което можете да притежавате, е Trust Wallet, можете да го изтеглите на iOS и Android, разбира се. Освен това те не изискват KYC и съм почти сигурен, че при тях няма AML. Аз лично го използвам за съхранение на BTC, DOGE, ColdKoala и SHIB и не съм имал проблеми с получаването или изпращането на транзакции. Като цяло оценявам портфейла с 8/10, тъй като няма подходяща настройка за 2FA/парола, а само група думи в определен ред, които трябва да запишете някъде (на хартия или дигитално), защото без тези думи в реда, който приложението предоставя, на практика сте блокирани от портфейла си завинаги, докато не си спомните думите и техния ред/не намерите думите. Последното нещо, което бих искал да спомена, е, че можете да разполагате с няколко портфейла на едно и също приложение/телефон, което означава, че можете да имате един портфейл с цял куп различни криптовалути и друг портфейл, който прави същото (или нещо различно, зависи от вас), и можете просто да сменяте напред-назад между тези портфейли, което може да позволи да останете частично анонимни в който и да е блокчейн, свързан с която и да е криптовалута, която използвате, чрез разделяне на трафика на транзакциите между различните портфейли. Както и да е, това беше приложение, което реших да препоръчам на всеки, който се нуждае от портфейл без KYC. Prost!

Връзка към Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Връзка към Apple App Store: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Почти съм сигурен, че това е официалният сайт, ако искате да опитате да управлявате портфейла си на компютъра си: https://trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Работи като чар за мен, макар че напоследък чух слухове за големи сделки, които не се осъществяват
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Най-евтини такси, най-ниски мин. изисквания, надеждни и силно присъствие на дрейд.
Дред е обратно нагоре момчета. Искам да кажа, че знам, че те са много токсична общност, но въпреки това друга общност от тъмни морета върши мръсната работа, за да можем всички ние да продължим да се наслаждаваме на нашите неразбрани медицински играчки.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ами първоначално използвах Coinbase, Kraken, Coin Mama, cash APP и използвах банкомати за много неща, но cash app и coin base и няколко други започнаха да се сговарят да определят кои капки са за какъв сектор Като сравняваха бележките Eleuthera помежду си и cash app в крайна сметка ме забраниха и конфискуваха някои средства, което ме изправи на крака, така че аз и няколко приятели започнахме да виждаме къде може да има дупки по отношение на конкретни видове монети. Намерихме решение, но не съм в правото си да бъда конкретен по този въпрос, но намерихме алтернатива, която съществува като последна мисъл в друг вид сектор по отношение на биткойн. Също така paxfull имаше интересна теория, която работи добре, но жертвате малко пари за поверителност. Това е трикът намиране на неприкосновеност на личния живот на конкурентна цена, но както казах, ние намерихме това само на едно място и ще изчезне за една нощ, ако кажа тук.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Интересно.
Въпреки че споделянето може да изглежда като изгаряне на нещо добро, то наистина работи и в двете посоки.
Можете да го тествате с грубо перо, като го споделите, за да видите дали някой може да го разбие.
Досега ми харесва да използвам този метод.
Всъщност купувам криптовалути, като XMR, с пари в брой, регистрирани на нещо като AgoraDesk, LocalXMR.
След това добавям този XMR към моя нехранителен портфейл, който има функции за регистрация, за да търгува.
напр.
CakeWallet.
След това оттам изпращам на части.
Ако е необходимо, за да изплатя пари по-късно.
Изпращам XMR обратно в портфейла си Cake, прехвърлям XMR в BTC на Cake, така че е било видяно, че съм го получил законно чрез Cake, с някои XMR, които съм закупил законно на Local или Agora.
Това работи и за продавачите, например трябва да им размените BTC за XMR, да използвате DeX като InfinityExchanger, който е най-евтиният с най-ниски такси и т.н. Изпратете тези XMR на Кейк и ги разменете за BTC.
След като сте закупили XMR на Local или Agora, за да ги изпратите на Cake, за да ги изпратите и понякога да се върнете обратно, за да търгувате за BTC, изглежда законно и не повдига никакви въпроси за преглеждане дори от екипа на Cake.
Теоретично продължавате да правите това, докато ToS или регулацията не се променят отново.
Дори открих, че чрез Кейк можете да купувате карти за подаръци, понякога Visa или Mastercard.
Сега изглежда, че просто участвате в криптосферата, купувайки карти за подаръци, с XMR, които сте купили законно чрез Local или Agora. Хващате ли ме в крачка?
Разбира се, това е само един от многото начини.
Да бъдете търпеливи и да регистрирате XMR в Local или Agora е съединително, тъй като в крайна сметка вие сте този, който прави таксите и т.н.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Уау, това е доста невероятно, аз просто купувам крипто като самата карта за подарък и я изпращам на един от другите си акаунти като крипто карта за подарък за рожден ден или Коледа. Не е много сложно, предполагам, че трябва да работя върху нещо по-сложно
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Къде можете да закупите карти за подарък за криптовалута?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Мисля, че TheWaterman има предвид като закупуване на NXT монети или монети Karma. Можете да ги купите като карта за подарък в повечето магазини за търговия на дребно и на повечето крипто сайтове, които позволяват купуването на карти за подарък, като портфейлите Cake или Mycellium.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Все още не разбирам напълно. Значи те могат да бъдат закупени в брой? Това би било страхотно..

Предполагам, че това се отнася само за САЩ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Има ги в някои европейски страни, но са по-редки, отколкото в САЩ.
Можете да проверите в localmonero, ако още не сте го направили, за парични средства или други добри възможности.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Да, локалмонеро е класика, но е твърде скъпа за моя вкус.

Ако платя 10% - 20% надценка върху пазарните цени, мога също така просто да конвертирам картите за подаръци на AMZ в пари в брой (банков превод), което има приблизително същите такси
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Можете да закупите monero/bitcoin чрез пари в брой по пощата на agoradesk. Лук и pgp са достъпни в darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
А дали данните от чата ви са запазени за 180 дни? Не, благодаря.
 
Top