Question Начини за получаване на ефедрин Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, първо искам да се извиня, ако това е глупав въпрос, тъй като съм нова тук в бб, но съм чела много

Не съм сигурен дали има просто решение

но се чудя как човек в Австралия би могъл да си набави основните химикали за метамфетамина поради строгия контрол върху наркотиците (неща като псуедоефедрин)

и също така се чудя, че съм наясно с количеството пакети, влизащи в Америка и ЕС, което води до това, че митниците по-трудно получават пакети с химикали в тях, но дали Австралия е безопасна дестинация, дори ако пратката не отива в дома ви?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Предполагам, че в зависимост от страната, от която купувате, и дали проверяват този ден от тази страна, рискът е 50/50. Малко количество може да доведе до писмо от митниците, в което да се посочва, че пратката ви е конфискувана и да не се опитвате отново, или да бъде уведомена федералната полиция и да ви поставят на радара.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
БМК и метиламин и др. Винаги идват през досега. Направете го в малко количество, не повече от 4 кг, и го етикетирайте като нещо друго. Не го изпращайте до дома си, намерете къща в края на улицата, в която по цял ден работят хора, или къща, която се дава под наем и е празна. Не съм опитвал псуедоефедрин, ако можех, щях да го направя. Не мога да намеря истински доставчик за него.
 
Top