Искате да ви помогнем с проектирането на нов ААС.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
17
Points
3
Е, в идеалния случай искам да направя свой собствен дизайнерски стероид.

Не знам много за дизайна на съединенията и за това как модифицирането на структурата променя ефектите. Не съм учил това и понеже Google е толкова силно цензуриран, че вече не можеш да намериш дори сайтовете за игрищата.

По принцип 17-а орален стероид, производен на DHT, възможно най-лек за черния дроб и по същество безкрайно анаболен - помислете за тренболон, но... силен... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Проектирането на психеделични вещества е много по-безопасно... Страхувам се, че не мога да обещая безопасност с нито един биоактивен стероид, ефектите трябва да се определят чрез тестването им, а за хепатотоксичност не може да се гадае. Не бих ги изпробвал върху себе си.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
450
Reaction score
690
Points
93
Струва си също така да се вземе предвид сложността на стероидния синтез
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Той е прав, че това е съединение с прикрепен естер, след което, както @Power Сигурен съм, че знаете, след което се емулгира с BA и BB и носещото масло; но сложността на нандролона, например фенилпропионатния естер, както и деконатния естер, наистина всички съединения на 19-нор са интензивни от гледна точка на химика, колкото повече те се превръщат в метилова версия или Dht дериват идеята е една от най-добрите, които съм чувал поради посочените причини, но помислете за това така M1T и superdrol е по-лесно да имитирате да речем eq и masteron или каквото и да е производно и да промените нещо в тази съществуваща химическа структура евентуално нещо може да бъде опростено, а може би не обаче аз не знам част от синтеза на AAS едва ли знам нещо за начина, по който структурата на съединението се държи дали това е химическата структура или пътя на синтеза, ако имах добър източник за Raws, щях да бъда на него като мазнина на бекон, чисти, чисти сурови хормони не са най-лесните за получаване imo, като преди 10 години изглеждаше, че има много от него, като много...но аз съм фен и на trt така взрив и круиз приятел хахаха ако искате да говорите за бизнес плъзнете в съобщенията човек, ако не просто да сметнете shit и скачам нови идеи, получих толкова щастлив, когато видях вашия пост и всичко, свързано с AAS
 
Top