УРОК: Как да получите и използвате фалшив документ за самоличност за безопасно поръчване на прекурсори, откриване на банкови сметки и др.

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Защо да използвате фалшива самоличност



Е, има много причини, поради които фалшивата самоличност би помогнала за масово повишаване на вашата безопасност. Просто всички онези обичайни обичайни задачи, които човек върши в ежедневието си, оставят следи, които лесно могат да бъдат проследени обратно до вас.

Не става въпрос само за адрес, на който да получавате поръчките, направени в къщите за доставка на химикали, но също така трябва да платите покупката си по начин, който не може да бъде проследен обратно до вас. Тъй като криптовалутите или "плащанията в брой в плик" не се приемат от почти всички доставчици, за да останете анонимни, ще ви е необходима анонимна банкова сметка + Paypal, настроен с вашия фалшив идентификационен номер. Или пък може да продавате наркотици онлайн и да се нуждаете от възможност да обменяте криптовалута в пари в брой и да ги вземате от банкомат.

Това са само най-очевидните случаи на употреба, има и много други....



Това, което ще обясня тук, е приятелски настроен към noob урок стъпка по стъпка за това как и къде да получите фалшиви физически документи за самоличност, къде да получите цифрови фалшиви документи и как точно да ги използвате за създаване на банкова сметка, Paypal, обмен на крипто. А също и как да ги използвате за получаване на пратки чрез използване на услуги за препращане на поща в комбинация с анонимни пощенски кутии, също регистрирани с вашата фалшива самоличност.

И всичко това, без да напускате дома си. Няма нужда да се срещате с доставчици, да посещавате банкови клонове и т.н.



Настройка на вашия компютър

Използването на фалшива самоличност не помага, ако сигурността на вашия компютър е гадна!

Преди да направите каквото и да било с фалшивата си самоличност, трябва да се уверите, че никога няма да използвате истинския си ит за каквото и да било. Регистрирайте се при добър доставчик на VPN услуги, който може да плаща с криптовалута! Не го регистрирайте с личния си имейл, а използвайте този, който сте настроили за фалшивата си самоличност!!



Също така трябва да се уверите, че не използвате един и същ браузър за истинския и фалшивия живот.

Бих препоръчал антидетектор BRowser с профил, създаден само за тази цел. Примери за това са CheBrowser, Ghostbrowser и други. Аз лично предпочитам CheBrowser. Трябва да платите за тях, но ще има и други решения, които може да са безплатни, просто потърсете в Google "anti detect browser" или "multi profile browser". Може да се направи и с Chrome, но въпросът е, че тези стандартни браузъри не са разработени за най-добра анонимност и затова винаги изпускат данни при стандартна настройка, така че много неща трябва да се коригират, за да се деактивират неща като проследяване на геолокацията, WebRct и т.н..... Не обяснявам това, но ако потърсите в Google "make chrome an anti detect browser" или "chrome plugins anti detect", съм сигурен, че сами ще намерите решенията.



Освен браузъра, аз също така отивам една стъпка по-далеч, като правя всички сенчести неща на виртуална машина, която инсталирах на лаптопа си. На тази виртуална машина стартирам браузъра си anti detect, също така запазвам всички фалшиви документи и т.н. на тази виртуална машина и освен това използвам Veracrypt, за да криптирам и скрия целия дял, използван за моята виртуална машина. По този начин, ако компютърът ми някога бъде конфискуван или може би изгубен, никой не може да намери никакви съмнителни неща. По този начин изглежда, че съм честен член на обществото. Е, това може да изглежда параноично във вашите очи. От вас зависи да направите тази стъпка по-нататък за допълнителна сигурност. Може да не виждате никаква причина за това, това е нормално. Но, моля ви, частта с браузъра по-горе, тя не е допълнителна, не бива да се прескача !!! Използването на един браузър за всичко (фалшив и реален живот) ще доведе до проблеми и ще доведе до забрана на акаунта. Paypal, банките, eBay, amazon, крипто борсите, всички те имат свои собствени системи за борба с измамите и ще разберат, ако влезете с различни акаунти, ще ги свържат и често ще ги маркират или забранят! Същото важи и ако използвате TorBrowser за тези цели. Tor може да е добър за много неща, но няма да можете да използвате онлайн банкиране, PayPal и т.н.



Откриване на банковата ви сметка

Аз съм в Европа, това, което обяснявам тук по отношение на създаването на банкова сметка, препращането на поща и т.н., може да е различно в САЩ.



Когато откривате банкова сметка онлайн, винаги ще е необходима някаква проверка, за да се уверите, че вие (като откриващ сметката) сте този, за когото се представяте! Познавам две системи за проверка, които могат да бъдат използвани лесно и без особени усилия:



А) - Проверка чрез банков превод:

Ако създавате нов акаунт онлайн, може да има възможност за проверка чрез банков превод. Потърсете в Google нещо като "Neo Banks" или "Neo Banks verify by bank transfer" на английски, както и на собствения си език, за да намерите списък на тези така наречени NEO банки. Openbank е една от тези, които приемат верификация чрез банков превод, а предполагам и LEO Pay. Начинът, по който работи тази верификация в детайли, е, че трябва да направите паричен превод от съществуващата си сметка към новата, която току-що регистрирате. За да работи това, е важно името на собственика на сметката, който изпраща парите, да е сходно с името на сметката на получателя. Начинът да постигнете това е да отидете и да продадете нещо евтино за например 20 евро онлайн и да приемете да ви бъде платено само по банков път. Сега очаквайте, че човек на име "Алекс Шулгин" се интересува от закупуването на използвания ви телефон с андроид, вие сте напълно развълнувани от съвпадението, че имате същото име като него. Смешното е, че това никога не ви се е случвало преди....

Това, което трябва да направите, е да регистрирате акаунта си с това име и да му позволите да плати 20 евро по сметката със същото име. След това му изпратете закупения си телефон и продължете оттук нататък. "Алекс Шулгин" току-що е потвърдил банковата ви сметка, открита със същото име, което оттук нататък ще бъде същото име, което използвате за фалшивата си самоличност. Ще използвате тези данни за фалшивите си документи за физическа или цифрова самоличност и за всички по-нататъшни стъпки, като например регистрация в услуги за препращане на поща и т.н.....



Б) - Проверка с фалшиви цифрови документи

Wise.com работи чудесно по този начин. По време на регистрацията от вас се иска да направите снимка на своята самоличност, а също и селфи от вас, на което държите своята самоличност. След това те проверяват снимките ви дали всъщност всичко ще е наред и дали номерата на паспортите са валидни.

Какво съвпадение, че телефонът ви е повреден и вече не можете да правите снимки, тъй като камерата ви не работи. Просто се свържете с отдела за поддръжка и поискайте друго решение. Това, което ще измислят, е възможността да качвате документи за самоличност, обработени с фотошоп. Те ги проверяват подробно, важно е да използвате документи, направени от някой, който наистина знае как да го направи и как да изчисли валидните номера на паспортите. Има един човек, когото мога да препоръчам(Данни за контакт можете да намерите в края на този урок), всичко, което трябва да знае, е име, пол, дата на раждане, адрес и националност. Плащате му около 100 € и в рамките на 2-3 часа ще получите 3 файла с изображения. По един на предната част, на гърба и едно селфи. Вие просто ги качвате и сте почти готови. За да получите най-накрая номера на банковата си сметка IBAN, трябва също да заредите сметката си с мин. 20 €. Лесното тук е, че те приемат и Paypal. Така че това, което правите, е да настроите Paypal с фалшивите идентификационни данни, след това да намерите някой, който да ви изпрати 20 € по тази сметка (продайте нещо) и след това да използвате този нов фалшив Paypal, за да потвърдите новата си фалшива банкова сметка.





Няколко думи за използването на тези сметки:

Не поръчвайте банкова карта все още, можете да го направите по-късно, след като препращането на пощата и пощенската кутия са въведени!

Не правете тежки операции от самото начало! Тези сметки трябва да се затоплят малко. Не ги зареждайте първоначално с 2000 евро, просто не го правете, може да бъдат сигнализирани. Започнете да ги използвате с някои покупки и продажби в eBay, за да покажете някои надеждни авторитетни транзакции за месец или два. Продайте някои неща и използвайте парите за закупуване на неща като ацетон в eBay. След това, след известно време, можете да използвате криптообменници, за да прехвърляте пари в и от тях и да ги използвате за покупка в големите къщи за химически доставки.





Преструвайте се на компания

Използвайте самоличността си, за да се регистрирате в namecheap.com и да си купите домейн, платен с криптовалута. Това, което обикновено бих направил, е нещо общо като www.alexshulginservices.eu и изградете прост уебсайт за вашата компания "Alex Shulgin Industry Services". След като го направите, настройте електронна поща с този домейн и винаги използвайте него, когато комуникирате като вашата фирма. Според моя опит това вече е достатъчно, за да можете да купувате почти навсякъде. Възможно е да ви поискат регистрация на фирма. Ако е така, тогава се снабдете с фалшив цифров документ от горепосочения източник. Ако ви поискат идентификационен номер по ДДС, всъщност все още нямате такъв.





Вашият физически адрес

Нуждаете се от адрес, който да посочите на уебсайта си, в банковата система, в eBay и т.н. Вашият официален, видим адрес. Има много начини да го постигнете. Има професионални компании за препращане на поща (проверете условията им, много от тях отварят пратки и проверяват съдържанието, разбира се, не ги използвате).

Във всички страни, които имат граница с Швейцария (Италия, Франция, Германия...), ще има фирми, специализирани в получаването на пратки за швейцарски клиенти, които след това могат просто да прекосят границата и да ги вземат оттам, за да избегнат неприятностите с изпращането им извън територията на ЕС. Можете да им изпратите имейл и да разкажете историята, поради която не искате да я вземете, а да я препратите на местен адрес или пощенска кутия (може би заради ваканцията) Някои от тях приемат такива молби.

Друг начин, най-добрият според мен, е да използвате виртуален офис. Защо не? Направете си виртуален офис за услугите на Alex Shulgin Industry, използвайте този адрес навсякъде и си пращайте реагентите там и ги накарайте да ги препратят до PO Box, създаден с фалшивия ви идентификационен номер, или ги пратете до местен магазин на dhl и намерете някой, който да ги вземе оттам, или в зависимост от параноята ви, може и да ги препратите през друг адрес.



Аз го правя по този начин от много години и от време на време също сменям фалшивия си идентификатор и фалшивата си компания и мога да правя поръчки отвсякъде, както и да поръчвам рискови неща и никога не съм имал проблеми.



Източници и т.н...



За получаване на вашите цифрови фалшиви документи или също така физически фалшиви ID-карти или шофьорски книжки, има един човек, който мога да препоръчам. Винаги използвам неговите услуги и никога не съм имал проблеми:



Телеграм: @MyAlienID
Цифрова фалшива идентификация: 90 €
Физически лични карти: 390€


Е, очаквайте, че физическите карти може да не работят на летищата, при полицейски проверки и т.н. Но те са чудесни за откриване на сметки, получаване на поръчки от пощенски служби и т.н.....

Надявам се, че този урок ще ви помогне да поръчвате химикалите си по-безопасно.
Освен това се надявам, че уменията ми по английски език са достатъчно добри, за да ви накарат да разберете за какво пиша.



Ако имате някакви въпроси, не се колебайте да ги напишете тук
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Добра нишка.

Човекът MyAlienID продава ли на някакви пазари, използвайки ескроу услуги?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Здравейте, Кокос,

ами не съм сигурен точно, работя с него вече доста време и никога не съм използвал escrow.
Всъщност го открих в един форум за кардинг преди няколко години. Купих си няколко лични карти и един тон цифрови документи, най-вече когато се картотекирах
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Това е добре
Благодаря
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Gotcha!

Не използвам Telegram, това е проблемът - по няколко причини

Но пък ръководството ви ми хареса, написано е добре и е разбираемо! Може би ще му дам шанс.
Знаеш ли откъде изпращаш документите?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Изпратено от Великобритания. Но не съм купувал карта през последните 12 месеца, предполагам. Може би нещо се е променило, трябва да попитам.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Звучи добре!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Случайно да сте чули нещо?

също така, все още ли има продавачи на фалшиви документи за самоличност, които продават такива, които ще минат за истински на летището или в полицията? Лично аз съм виждал фалшива лична карта, която е била проверявана от полицията и е минавала за истинска... признавам, че това беше преди 15 години. все пак, ако има възможност за фалшиви лични карти, които ще издържат на проверка, изглежда разумно да се тръгне по този път.....
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
чували за какво?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Знам за продавачите на фалшиви документи за самоличност, но те не минават.

Мисля, че документите за самоличност отпреди 15 години са много по-различни от наличните сега.
Зависи от много фактори дали бихте могли да ги преминете на летищата или не... но имам контакт офлайн, който твърди, че получава фалшиви лични карти, които преминават... но струват няколко хиляди долара.

Във всеки случай фалшивата лична карта, която трябва да мине на летището, трябва да идва от човек, който съществува в реалния живот, така че да можете да използвате неговата личност
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Благодаря за урока !!!
100 евро е много евтино за документи и самоличност, ако работи. Знаете ли, че ако банката поиска още едно селфи, ще трябва да платим още 100 евро на този човек?
Направих си сметка с истинското си име в една обменно бюро и ми поискаха селфи 3 пъти в различни дни, докато не проверя сметката си.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ако някога намерите евтини билети до тблиси, възползвайте се от шанса и си направете грузинска банкова сметка, те са за бизнеса, не задават въпроси, 0 данък за чуждестранни доходи.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Какво е реално? Това е интересно. Имате ли опит в това? Чудя се как би било възможно да се създаде нещо като анонимно с фалшиви документи
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Има агенции, които посредничат за това, дори дистанционно, но те са безумно скъпи. не съм сигурен колко лесно е с фалшивите документи, но тъй като това са сканирани документи, които изпращате, би трябвало да работи, предполагам. но като гледам, че те не съобщават нищо на никого, дори истинското име или истинската подставена фирма са достатъчни.
Знам за още няколко държави, които са такива, но трябва да отидете лично. в този случай те са в европа, така че не е твърде далеч, мога да ви кажа в PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Не, не се нуждаете от нищо повече от това
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

това е вярно с Грузия. но всъщност, ако използвате реалните си данни, никога няма да знаете кога ще бъдат принудени да работят заедно с правоприлагащите и данъчните органи на ес. Бих очаквал това да се случи скоро, тъй като поради ситуацията с русия, сега грузия е още по-заинтересована да бъде в добро положение с ЕС и те искат да станат част от ЕС, а това със сигурност няма да работи, когато се подкрепя прането на пари.

НО:

говорих с тези агенции преди година, те имат добри контакти и не се нуждаят от оригиналния ви документ, за да отворят сметка.
Можете да им изпратите фалшиви документи и да ги накарате да го регистрират с тези.

Очаквам, че може дори да е възможно да го направите сами, без да плащате 1000 евро на агенцията
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
1 000EUR дори не е толкова много, но по принцип съм доста предпазлив, когато става въпрос за агенции. Нали знаете, няма чест сред крадците хаха.

Ще отворя чат с вас и @UWe9o12jkied91d, за да можем да обсъдим допълнително
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Знаем, че 2023 г. е годината, в която ще влязат в списъка за докладване и наблюдение, забравих как се нарича.
 
Top