Question Новата папка за разговори е гадна, нали?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
момчета, новата папка за разговори е гадна. пълна с грешки и дори не можете да видите (преди да щракнете върху конкретен разговор) с кого е направен разговорът. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Какво не е наред? Опишете подробно проблемите.
Също така винаги можете да се върнете към старата версия.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Основният проблем е в печатането. Доколкото разбирам, "формата за въвеждане на съобщения" прави опресняване на съдържанието на всеки 10+/- сек. Ако въведеното съобщение не е изпратено в този интервал от време, то изчезва. Налага се да пиша отначало(((

Това е, което виждам.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Благодаря ви! Сега ще поправим това. Моля, не се колебайте да публикувате всички открити грешки тук. Ще ги отстраним възможно най-бързо.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Още две грешки за вас.
1. подобна с тази, която публикувах преди. пиша съобщение, ако през това време дойде съобщение от отсрещната страна, формата се опреснява и всичко, което съм писал, изчезва.
2. опитайте се да редактирате съобщението, което сте изпратили. ще видите проблема
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Във всеки "разговор" не можете да видите с кого е разговорът, поне докато не щракнете върху него. Това създава объркване.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Освен това не ми харесва, че разговорите за ескплоатация се смесват с нормалните разговори. Смятам, че е по-добре да бъдат отделени, както беше преди.
И като цяло ми се струва, че "Личните съобщения" са се превърнали в "Личен чат". Мисля, че ако е възможно да се раздели - да има частни съобщения по подразбиране, а като допълнение, ако искате да започнете чат с даден потребител, тогава ще е възможно да го направите отделно.
 
Top