Сярна киселина за синтез на MDMA от P2NP

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета, интересува ме какъв е най-лесният начин да се сдобия със сярна киселина, защото не мога да я купя в моята страна. Прочетох, че може просто да си купите киселина за акумулатори и да оставите водната част да се изпари, но не съм сигурен в този процес, надявам се, че някои от вас биха могли да разкажат по-подробно.
Това е от решаващо значение за мен не само за стъпката с оцетната киселина, но и за получаването на азотна киселина, за да се получи след това живачен нитрат.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Както по-горе: не можете да направите MDMA от P2NP. Но ако искате сярна киселина. не е толкова трудно да си я произведете сами. Разбира се, в зависимост от количествата, които са ви необходими.
За да произведете концентрирана сярна киселина от акумулаторна киселина, трябва само да изкипите водата. Сярната киселина кипи при >300 С, а водата - само при 100. Така че това е достатъчно лесно. Проблемът е, че сярната киселина от акумулаторите обикновено е много мръсна и за да я почистите, често пъти трябва да я дестилирате. Това също не е много трудно и е описано на този сайт (вижте връзката, дадена от Патън по-горе).

Но не е много трудно да се намерят точни и заснети инструкции и в Youtube. Просто потърсете "sulphuric acid distillation" (дестилация на сярна киселина) и ще получите около 50 попадения.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
И така, какво ще получа от P2NP ?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
не, не е възможно, но както казах, е доста лесно да се направи малко азотна киселина с калиев нитрат и сярна киселина и след това да се получи живачен нитрат
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ако се нуждаете от направена мдма ви нред киселина hcl 35-37% или 30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Здравейте, амфетамин, P2P, метамфетамин. Зависи от вас.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ако вашите се опитват да получат сулфит, тогава отивате със сярна киселина, аз съм опитвал това преди и доведе до гадости. Не беше кристална като HCl и вероятно беше малко хигроскопична.
 
Top