Някои въпроси за амфетамините и метамфетамините

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Имам няколко въпроса, на които трябва да отговорите, а в замяна ще публикувам безплатно някои важни данни за амфетамините и техните прекурсори, които липсват в този уебсайт, след като бъде завършен следващият тест.

1. може ли кристалите на D-амфетамин хидрохлорид да се продават и пушат като Ice? (Ice се отнася за кристалите на D-метамфетамин хидрохлорид. ако няма голяма разлика във функцията между тях, планирам директно да обявя, че кристалите на D-амфетамин хидрохлорид са кристали на D-метамфетамин хидрохлорид).

2.Съответстват ли концентрациите на дима/одуховете при горене и пулверизиране на кристали D-амфетамин хидрохлорид и кристали D-метамфетамин хидрохлорид?

3.по някаква причина не мога да пуша метамфетамин самостоятелно, но може ли някой да ми каже как точно трябва да мирише метамфетаминът? Миришел съм чист амфетамин хидрохлорид на прах и той мирише на аромат на лавровишна или червена боровинка, съчетан с аромат на тревист растителен сок. Когато се нагрява и разпръсква, мирише малко странно, но послевкусът му ме кара да се чувствам така, сякаш разбирам защо ICE се нарича "свински". Правилна ли е тази миризма?

4. знам, че D-амфетаминът е по-слабо ефективен от D-метамфетамина при една и съща доза, но колко по-слаб е от D-метамфетамина? Например, еквивалентен ли е на 75% или 70% от D-метамфетамин в същата доза? ще има ли значителна разлика в личното субективно преживяване в случай на инхалация с нагрято пулверизиране?

5. като се има предвид, че продаваният на пазара ICE всъщност не е чист D-метамфетамин, дилърите смесват някои "помощни вещества", за да увеличат теглото и да увеличат печалбите. Това води до това, че ефектът на предлагания в търговската мрежа ICE отстъпва на чистия D-метамфетамин при същата доза. така че мисля, че това би трябвало да е достатъчно, за да компенсира разликата в ефикасността между D-метамфетамин и D-амфетамин. Дори ако твърдя, че D-амфетаминът е ICE, това няма да доведе до проблеми след продажбата. Осъществима ли е тази идея?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
1. не
2. вж. 1
3. 4. 5. вижте 1
 
Top