Изпращайте пакети по най-анонимния начин

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Какъв би бил начинът за изпращане на пратки по възможно най-анонимния начин?

Необходимо ли е човек да посочи самоличността си, за да изпрати пакета?

Изпращането на малко писмо с обратен адрес може да бъде много анонимно, но пакет, който може да бъде проследен?

Ако трябва да изпратите пакет с незаконни вещества, какви стъпки бихте предприели?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Това зависи от съоръжението u, което ще се използва за изпращане на пратката. Някои използват услуги, които предлагат дискретна доставка . И за информация, която зависи от агенцията или нещо, което всички те имат различни средства за подход
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Кои компании са най-дискретни?

Какво мога да направя, за да защитя самоличността си във възможно най-голяма степен?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Използвайте ръкавици и се уверете, че не оставяте косъмчета, когато боравите с продукта или опаковката.
За повечето вещества е най-добре да ги запечатате в торбичка под вакуум и след това да измиете външната част на торбичката със спирт, за да премахнете всякакъв аромат.
Когато плащате за проследявани пакети, използвайте пари в брой. Опитайте се да използвате пощенски клонове, които не се намират в непосредствена близост до мястото, където живеете. Винаги проверявайте статуса на пратката си, като използвате tor или VPN, никога директно със собствения си IP адрес.

Повечето хора, които правят това, просто използват националните си пощенски служби и за повечето приложения това ще е достатъчно.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Никога не проверявайте състоянието на даден пакет с TOR. Пощенските услуги са силно контролирани в почти всяка държава, така че пич, който проверява статуса на пакет с TOR, ще породи подозрения. VPN е по-безопасна, тъй като е по-често използвана.

Ако искате да сте в безопасност, използвайте VPN, за да се свържете с отдалечен прокси сървър. Едно прокси за проверка на един пакет. И трябва да запомните или да отбележите кое прокси сте използвали за кой пакет и никога да не го обърквате.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Използването на TOR или просто VPN може да маркира вашия пакет. Уебсайтовете могат да видят кога използвате VPN или друг подозрителен IP от произволна държава. Най-добре е никога да не проверявате проследяването, освен ако не се налага.

Вакуумно запечатване, хидравлична преса, ако искате много вещество да се побере в малка пратка. Малка пратка = по-малко подозрителна. Алуминиеви торбички от милар.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Много по-безопасно ли е да се получи пакет, отколкото да се изпрати?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Определено не е в Съединените щати. Вероятно никога не са подозирали какво представлява пакетът, преди да го получат. Ако е бил открит, извличането му е мястото, където се крие опасността. Способността и усилията на изпращача са от първостепенно значение за свободата на получателя.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Никога преди не сте го правили. Живея в ЕС. Искам да купя за лична употреба.

Как да използвам фалшив адрес/име и да получа пакет в същото време? Това ми е най-любопитно.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Можете да правите и двете с максимална сексуална сигурност, 0 шанс някога да ви хванат.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Интересувам се от закупуване на известно малко количество за лична употреба. Никога не съм го правил преди. Живея в ЕС.

Как да използвам фалшив адрес/име и в същото време да получа пакет? Това ми е най-любопитно.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Нареждате да се изпрати в празната къща от другата страна на улицата. Възлагате да се изпрати на някой, който не знае името ви. За моя личен вкус обаче се чукам само с умни хора и правим план за прикриването му. Купувам етикета, пращам му PDF файла с него, за да го отпечата, правя го да изглежда като търговска проба или някакво доброкачествено нещо и го прострелвам.
Глупавите приятели ще ви доведат до арест. Не си създавайте такива.
След като изтеглите PDF файла, можете да го отворите в MS paint или друга програма и да направите обратния адрес име на фирма. само не го мащабирайте и не пипайте баркода
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Дори не бих се захванал с PDF файла.
Можете просто да го закупите официално онлайн от избрана от вас транспортна фирма. Използвайте открадната/фалшифицирана/разбита банкова сметка, за да закупите анонимните марки...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ако разпечатам етикет от уебсайта на куриерската фирма в мрежата на Tor, докато съм на опашката, гарантирано ли е, че пакетът ми ще бъде прихванат, когато аз/работниците ми го изпратят? Планирам да отпечатвам всичките си етикети онлайн, да нося ръкавици при работа с пакетите и да пускам пакетите в пощенска кутия, а не да ходя до пощата, да отпечатвам етикета там и да подавам пакетите през гишето, за да не попадаме в полезрението на видеонаблюдението.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Някой има ли добри идеи за адрес за доставка на по-големи поръчки в тъмната мрежа, като имам предвид, че не мога да го наблюдавам и не мога да проверявам всеки ден и съм наясно, че на някакъв етап може да е под наблюдение. Мислех си за изоставени къщи или селски ферми, които не са заети и се продават. Трябва ми солиден адрес за доставка възможно най-скоро
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Не използвайте изоставени къщи, защото пощальонът ще забележи и ще съобщи за това. Селските ферми звучат по-добре, стига да имат адрес, но не може да изглеждат запуснати или изоставени, защото пощальонът отново ще го докладва. Най-доброто, което можете да направите, е да използвате адрес на отказ и да настроите опсека на купувачите си така, че да им е трудно да докажат, че сте поръчали наркотиците, след което винаги, когато има конфискация, да намерите друг.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Обичайте разговорите. Имате ли други идеи? Някакви други истории за това какво НЕ трябва да се прави?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Само ще добавя към това, което вече е казано. Добрата примамка в пакета е добра. Не само за ЛЕ, но и ако някой друг ви види, че го отваряте. Виждал съм неща в комплекта моливи за връщане на децата в училище. Пакетът беше в кутия за моливи и отново запечатан в оригиналната опаковка. Виждал съм да правят подобно нещо и с калъфи за мобилни телефони. Зависи от това колко голямо е нещото, което пренасяте. Магазинът за долари е чудесно място за намиране на примамки. Вакуумно запечатани, разбира се. Уверете се, че нищо не дрънчи, ако не трябва.

В миналото съм виждал услуги, които ви позволяват да купувате етикети с криптовалута
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
От коя държава ще се изпрати?
 
Top