• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Въпросник за американци

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Опитвам се да изготвя пазарен анализ за продажбата на наркотици на черния пазар в Съединените щати. Мога да получа някаква информация от правителствени групи и уебсайтове, като например оценки на стойността на сделките на черния пазар в Съединените щати и пазари, които са били конфискувани и/или преследвани, но това ми казва само някои много основни данни, а един пазарен анализ изисква много специфична информация.
В хода на тази анкета никой няма да бъде проверяван въз основа на отговорите си или информацията, която е решил да сподели. Няма да записвам отговорите или да ги категоризирам в по-голяма степен от това, което можете да видите тук. Търся начини да подобря функционалността на този сайт за американците и всеки напредък, постигнат в тази посока, ще бъде от полза за всички в този сайт. Ако имате история за разказване или опит, който да споделите, непременно се чувствайте свободни. Бих искал да знам;
Удовлетворени ли сте от покупката си?
Смятате ли, че цената е била ниска, справедлива,скъпа?
Какъв сайт за пазари използвахте?
Какви лекарства получихте?
Какви са пречките, според вас, за използването на тъмната мрежа за купуване продажба на наркотици?
Какво би могло да Ви накара да се чувствате по-комфортно при закупуването или продажбата на наркотици по този начин?
Тази анкета, както и всяка информация или опит, които решите да споделите, разбира се, са анонимни и доброволни. Аз ще започна първи
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
купували ли сте наркотици от пазар в тъмната мрежа в миналото?
Купувал съм кокаин, екстази, алпразолам, метамфетамин и оксикодон от този сайт. Няколко пъти съм купувал и крек от човек в Reddit и harmaline hcl от Amazon

Смятате ли, че цената е била ниска, справедлива, скъпа?
Предимно ниска, някои бих нарекъл справедлива

какъв сайт на пазара използвахте?
Виж въпрос 1
Какви наркотици си набавихте?
Вижте въпрос 1
Какви са пречките, според вас... ?
Фактът, че няма никакви стандарти за опаковането на пощенските пратки. Грешката на някой друг може да ми струва свободата. Това, че не знам достатъчно за криптовалутата и как да я използвам анонимно и безопасно.
Какво би могло да ви накара да се чувствате по-комфортно, когато купувате или продавате наркотици по този начин?
Мъртви капки със сигурност. По-добро образование за тъмната мрежа.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Купувал съм всичко отвсякъде.
Цените на ДНМ обикновено са справедливи или ниски, като на други места са от справедливи до възмутителни.
Какви са пречките, според вас... ?
Най-вече фактът, че е почти невъзможно да се каже дали малките продавачи, които нямат много оръжия, сега изведнъж са полицаи или не.
Какво би могло да ви накара да се чувствате по-спокойни при покупката или продажбата на наркотици по този начин?
Аз също бих искал да имам повече мъртви души, въпреки че няма как да има такива в рамките на един час от мен.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Това определено е сериозен проблем, но трябва да се подготвите за него. Необходимо е място за изпращане, което да не може да бъде проследено до вас. Има няколко начина това да се случи. Не съм готов да ви кажа как го правя точно сега, трябва внимателно да обмисля езика на това. Направете го неясен, но да може да се тълкува.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Купували ли сте наркотици от тъмния уеб пазар в... да, изследователски химикали като диклаузапам, клонзолам, ейцолам... различни стероиди... използвах спонсори на сайтовете на brotherhoodofpain и няколко имейла, които продаваха рау...сайтовете за изследване на химикали, които използвах, се обръщат към измами като gulfchems


Смятате ли, че цената е ниска, справедлива, скъпа... да, от повечето доставчици.



Какво би могло да ви накара да се чувствате по-комфортно при закупуването или продажбата на наркотици по този начин... мъртвите капки вероятно са най-добрият начин за мен
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Смятате ли, че цената е ниска, справедлива,скъпа?
Цената беше такава, каквато очаквах, но качеството, обслужването на клиентите и скритостта бяха страхотни. Беше ми обаче трудно да се науча как да правя всичко това.
Какъв сайт за пазари използвахте?
Първият ми пазар беше Agora през 2014 г., мисля.
Какви наркотици си набавихте?
Пресован аддерал и понякога бензо или опиати
Какви са пречките, според вас, за използването на тъмната мрежа за купуване и продажба на наркотици?
Научаването на криптовалутите, като купуване и изпращане. PGP, както и Tor като цяло. Трудно ми е да си спомня всички трудности, но си спомням, че в началото беше трудно
Какво би могло да ви накара да се чувствате по-комфортно при закупуването или продажбата на наркотици по този начин?
От известно време съм наоколо. Чувствам се комфортно. Иска ми се, когато започнах, да знаех за наличните ръководства там
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Научих за пазарите, когато научих за биткойна. По онова време, ако напишеш в Гугъл bitcoin, silkroad беше един от първите резултати при търсене. Първото ми перчене беше от Агора през 20-те години на миналия век. Получих няколко перки. Освен малко трева, която си набавях на място, и кратък период на купуване на трамадол от Индия, винаги съм използвал дарнет пазари.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Моите отговори ще бъдат преди да намеря сайта Breaking Bad:

Бяхте ли доволни от покупката си? Понякога абсолютно! Друг път се оказвам напълно обран.
Смятате ли, че цената е ниска, справедлива,скъпа? Цената винаги е била от справедливата до скъпата страна. Никога не са били евтини
Какъв сайт за пазари използвахте? Човек, дори не си спомням. беше след като Silk Road беше затворен.
Какви наркотици си набавихте? Кокаин, Speed paste, MDMA
Какви са пречките, според вас, за използването на тъмната мрежа за купуване продажба на наркотици? обичам този въпрос. TOR беше малка разочароваща кучка. VPN мрежите са толкова бавни. Инстагарам е просто много "по-лесно", въпреки че никога не съм купувал успешно наркотици чрез Инстагарам въпреки всички репортажи в новините
Какво би могло да ви накара да се чувствате по-комфортно, когато купувате или продавате наркотици по този начин? Така че Escrow е ОГРОМЕН!!! Искам да кажа, че това е истинската разлика тук за мен.

Последния път, когато ме измамиха, си казах НИКОГА ПОВЕЧЕ. Тогава реших сам да си направя MDMA. Какво пътуване. Уважение към всички химици там, че сега мога да се считам макар и на най-ниското стъпало

Сега, след като открих сайта Breaking Bad:

Бяхте ли доволни от покупката си? Отново попадение или пропуск. В момента търкалям топки от някаква малка партида MDMA, произведена в добрите "ол" САЩ. Сега човекът преди това трябваше да вземе достатъчно, за да убие кон, за да почувства нещо.
Смятате ли, че цената е ниска, справедлива,скъпа? изключително справедлива.
Какъв сайт за пазари използвахте? засега само BB
Какви наркотици получихте? Обичам малко MDMA. При това днес седях до един човек, който псуваше как не може да си купи добър кокаин. Казах му, ами дай ми номера си, може би ще мога да ти помогна.
Какви са според вас пречките пред използването на тъмната мрежа за купуване и продажба на наркотици? Мисля, че трябва да се направи възможно най-безпроблемно и стъпка по стъпка. Вземете си VPN, TOR, биткойн. Този сайт е чудесен за това, но не мисля, че така или иначе е събрал всичко в истински консолидиран списък за проверка стъпка по стъпка, с връзки
Какво би могло да ви накара да се чувствате по-комфортно при закупуването о. р продажбата на наркотици по този начин? Всичко е свързано с ескроу. Това е ключът към промяна на играта. Плюс анонимното тестване на "Доверени продавачи" И отговорите в реално време на въпроси и притеснения. Администраторите на ВВ винаги са били изключително отзивчиви и човечни.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Исках 5о да върна това в последните теми, тъй като 7 отговора не са научно значими .и са минали 6 седмици, откакто е имало отговор
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Разбира се, купувал съм кола, ксани, Н, лед. Цените в повечето случаи са били справедливи, в зависимост от качеството. H винаги е бил на завишени цени на този пазар и Torzon за САЩ и голяма част от него или не е бил с голямо качество, или както в случая с Torzon или изобщо не е давал положителен тест за H, а повечето са имали фент. Единствените истински ксани, които съм открил, а моето определение за истински е нещо от истинска аптека и по действителното определение за фармацевтичен клас, което означава, че отговаря на определени критерии, нещо, за което изглежда е необходимо повече образование. Това е мястото, където се появява една пречка в моето съзнание. САЩ и голяма част от света в момента са във война (която по същество започнаха) с лабораторно произведени продукти като фент и пресовани лекарства, независимо дали го има в тях или не, тъй като това привлича негативно внимание към всяко място, където се купува и продава. Сега истинското или фалшивото вече няма значение. Всеки, който купува продукт от продавач на пазар като BB, може да бъде LE, който търси необходимите доказателства, за да срине бавно всички пазари, точно както silkroad, nemesis и т.н. Също така няма достатъчно образование за тези, които желаят да купуват продукти безопасно, със сигурност информацията е там, но тъй като всеки нов може да купи, продавачът няма представа дали изобщо е направил някакво проучване или дали просто е изпратил БК директно от акаунт в crypto.com, който току-що е закупил преди 10 минути с дебитната си карта. Разрешаването на BC става съмнително заради това. Ако XMR беше използваната криптография, тогава купувачът щеше да трябва поне да научи основите на безопасното получаване и използване на XMR и това, че той поне е отделил време да научи достатъчно, за да намали риска, щеше да ме накара да се чувствам по-сигурно. Също така, обучение за използване на tails os, whonix и други подобни по-безопасни системи за достъп до darkweb. Що се отнася до продавачите, както каза Фрит по-горе, стандартите за опаковане трябва да са от първостепенно значение за всички. Защо да плащате допълнително за скритост? Изпратете го незабележимо или изобщо не го изпращайте, всичко, което ми казва, е, че сте алчни, мързеливи или и двете и не ви пука дали купувачът е изложен на риск, стига вие, продавачът, да сте в безопасност. След това има данни. DM е криптиран, но защо да не се използват и частни ключове при извършване на покупка и поставяне на информация за адреса? Ако тя не се изтрива в продължение на 90 дни, тогава това трябва да е превантивна мярка. Използвал съм BB и Torzon и Torzon наистина има приличен стандарт за чувствителна информация, като например адрес, на който се изпраща продуктът. Заключителни мисли по въпроса какво би ме накарало да се чувствам по-сигурен над всичко това? Ако след приключването на всяка сделка, когато и двете страни са доволни от резултата и тя е приключена, тогава ЗАЩО изобщо да съхранявам данните? Загриженост за ОПСЕ, сключена сделка, приключена сделка, това съобщение трябва да се самоунищожи. Аз не записвам никакви данни за тези, които купуват от мен, и когато получа пакет, той се изгаря, а не се изхвърля на боклука. Наистина харесвам ВВ като форум и пазар, но винаги могат да се правят подобрения, когато е необходимо, за да бъдат всички тук възможно най-сигурни.
 
Top