Въпрос към общността

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Забелязах, че в този форум има истинска общност, подкрепена от синтеза на лекарства. Много от вас са легитимни химици с университетско образование? Хардкор хобисти? Каква инвестиция би била необходима на някого, за да си купи оборудване за основна лаборатория с голи кости (може би такава, в която бихте могли да синтезирате повече от едно лекарство) Ще започна да се ровя в някои от лесните рецепти и ще видя дали мисля, че мога да се справя

Подкрепа за всички вас, момчета. Намирам, че е толкова очарователно, че вие сте в състояние да смесите някои химикали заедно, за да направите наркотиците, които всички обичаме. Вие сте нещо като магьосници (Това казва човек, който е имал само един клас по химия в колежа, който беше трудно да премине)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Размерът на инвестициите може да бъде минимален. Всичко зависи от това какво синтезирате и в какви количества планирате да произвеждате.
Например, за да синтезирате мефедрон в малки количества, ще са ви необходими само някои стъклени съдове, друго оборудване не е необходимо. Но ако ще произвеждате по 100 kg мефедрон на седмица, ще трябва да се бръкнете за скъпо оборудване.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
честно казано, аз просто получавам нова хиперфиксация на всяка година или две и това е настоящата ми ^^;

все още нямам стъклария или прекурсори, защото съм разорен, но работя по въпроса. едва издържах гимназията по химия. никога не съм се интересувал от нея (или не съм бил добър в нея) доскоро. честно казано, нещата, които са необходими за производството на наркотици, не са толкова скъпи, просто имам други неща, от които се нуждая повече
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Много интересно... Разгледах списъка с покупки. Поне ще имам добър източник, ако имам въпроси!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Г-н Хайзенберг, разбира се, го е заковал. Зависи какво искате да правите. Спойлер, вероятно няма да направите никакво LSD, ако изобщо някога го направите - като останалите от нас, без сериозни инвестиции в оборудване, усилия, време и пари, а това, което искам да кажа, е, че дори и тогава това не е лесна задача. Вероятно можете да се сдобиете с всичко необходимо, включително стъклария и лабораторно оборудване, за да направите всичко, което пожелаете (в рамките на разумното), а също така да закупите необходимите прекурсори, за да се съсредоточите върху 20-грамови партиди амфетамин и да започнете за 500 долара или по-малко, като тази цена вероятно включва и съсипването на първата ви пратка съставки до неуспешни опити и все пак да ви останат някакви дребни пари, може би в зависимост от източника за продуктите и избрания маршрут.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Значи производството на амфетамин трябва да е вид изкуство, ако вероятно ще развалите първата си партида? Не е ли обикновена рецепта от готварска книга?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Зависи от маршрута. Ако изпълнявам преобразуване на ефедрин, успях да създам точно ар началото. това беше в началото на 90-те години. Когато хапчетата бяха лесни. ходех в cosco wulitjout членство и пълнех количка. изпразвах рафтовете им. Андироамонията може да ви навреди, като тръгнете по този път.
Маршрутите на реквизита са по-сложни
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
"Това е изкуство, господин Уайт! Вие сте художник! .... Благодаря, Джеси, радвам се, че одобряваш...."
Да... планирайте да развалите няколко партиди, а ако не го направите... ами по дяволите, сега вие сте човекът, пич...

Амфетаминът е много прост, що се отнася до директните синтези. Просто е малко по-трудно от редуцирането на PSE в метамфетамин... тези момчета го правят да изглежда като купа зърнени храни във видеоклиповете. Не мога да кажа за себе си, все още, но ме постави в треньор! Когато си се заел с нелеката задача да се научиш да правиш метамфетамин, не си си мислел, че ще е толкова просто, колкото да сготвиш PSE в малко хидройодната киселина(каквото и да е това) за няколко часаһттр://.... а/б екстракт, да пуснеш мехурче HCl газ, да събереш солта и да я измиеш с ацетон. Едва ли това е химия, нали? Наистина са необходими няколко стъпки, за да се стигне дотам, вложена е известна работа и риск, скъпи господине, сложете РП и И2 заедно, варете малко и добавете равна част вода, ето ви ХИ киселина. Щипка от това и капка от онова, достатъчно просто, нали?. Може да не успеете в началото, вероятно няма да успеете - така че го очаквайте. Очевидно дори обучените експерти обикновено не се справят с експериментите от първия път. Мога да ви уверя, че НЕ е трудно, ако можете да отстранявате проблемите точно и да се учите от грешките, по безопасен начин. Ако сте самоук като мен, бъдете търпеливи и упорити. Най-вече бъдете сигурни. Нищо от това няма да има значение, след като изгорите и се озовете в затвора или умрете. Вървете със собственото си темпо и живейте, за да се учите още един ден.

Моят съвет е първо да се упражнявате в "химията на храната". Има причина да ги наричат готвачи и готвачи. Научете се да приготвяте няколко ястия, компетентно, без да изгаряте нищо или да разболявате някого. Изучавайте старателно органичната химия, научете техники, гледайте видеоклипове, четете, четете, четете! Запознайте се с терминологията. Започнете с малки и прости неща и практикувайте някои неща. Златната мина е, когато някой обясни с прости думи какво всъщност се случва по време на определен етап от реакцията, науката зад него - какво се случва, какво се е променило? Как? Защо? Да разбереш магията, да я владееш, да я направиш своя... и след това да я изпълняваш сам. Видях, че в друг пост някой нарече писанията тук "химия от каменната ера", остарели и безполезни за повечето, но забавни. Аз си мисля, ами върнете се в суперлабораторията си и натиснете бутона "СТАРТ" за вашите неща. За нас останалите: Оставете художниците да рисуват. Когато тъпата ви цивилизация се срине сама и не можете да измислите как да включите отново тока или да получите повече прекурсори от Китай. Динозаврите ще бъдат отвъд гръмотевичния купол.

Епизодът на "Хамилтън" с Фестър в костюма на дявола и готвача на MDMA с перуката. По-яко от другата страна на възглавницата, ако питате мен! Започвайки от нулата, на 15-20 крачки разстояние, може би повече, и използвайки само закупени от магазина продукти, за да произведете ~100 г добър, чист продукт. Какво? Невероятно... магия.... Изкуство! ......... Не ви ли е забавно?
 
Top