Пророчески сънища?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Някой друг има ли сънища, които се сбъдват по-късно? аз ги имам понякога. никога не е било нещо важно, като например, че все още се свестявам, защото съм взел грам метамфетамин (разделен на може би 5 линии) преди няколко часа и говоря с някого за престъпления, базирани на филми, тогава си спомних, че съм имал сън, който е бил точно такъв, когато бях много по-млад. По онова време не бях взимал наркотици (разбира се), просто знаех, че се чувствам много некомфортно и съм "настръхнал", а сега това се случва в момента. друг пример е, че когато бях в трети клас, сънувах част от училището си, която никога не бях виждал преди, а по-късно един учител заведе класа ни там и аз веднага я разпознах. има и други примери, за които не мога да се сетя.

Ако някой от вас има подобен опит, моля, споделете ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Това е нещо като предчувствия, така да се каже. Имах такова за това, че къщата ми ще изгори, когато бях по-млад. Родителите ми направиха всичко възможно, за да ме заключат в стаята ми, но накрая се отказаха. Години по-късно къщата се запали н огънят се насочи право към моята стая. След това те никога повече не ме разпитваха. Имал съм и сънища за филми, които дори още не са се излъчвали по телевизията n те са идвали n са си отивали. Вече не ми се присънват, но имам нещо като паяжина, когато нещата са на път да се объркат. Когато бях малка, медитирах с часове, може би затова. Това, което знам, е, че винаги се вслушвам в чувствата си, когато те идват, както е било и преди. Определено моята валкирия пазителка се грижи за мен
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Иска ми се просто да си спомням сънищата си. През повечето нощи нямам представа какво съм сънувал.

Тези, които си спомням, са, че съм изнасял боклука или съм ял царевица на кочанһттр://......stupid
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Царевицата на кочана е шибан огън, Dawg, надявам се, че този сън е предчувствие
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Хаха да хвърля малко масло и сол върху него и то проб една от любимите ми храни. Вероятно затова все още си спомням този сън
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Не съм имал пророчески сънища, но съм имал пророчески дмт пътувания.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Боже, да, поне 100. Помислете за това и за всички скорошни новини напоследък и помислете, че вие астрално проектирате в бъдещето, докато сънувате. Илиһттр://....ве живеем в матрицата. Или и двете
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
малка добавка към този пост... не съм направил грам метамфетамин. продадоха ми го като метамфетамин, но вероятно беше някакъв катинон. разбрах чак много по-късно :x всички гадости, които купувам на място, са такива

Ако бях взел грам метамфетамин, вероятно щях да умра
 
Top