• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Изгодна оферта! За да популяризирате този раздел на форума

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Значи искате да кажете, че ще платите на някого да рекламира този сайт в американски сайтове? Това ми напомня за времето, когато един човек купи колата ми, но настояваше да надплати, за да може да плати на транспортната фирма да я превози за него. С паричен превод 🤡 Сериозно обаче, бих могъл да го направя, имам много свободно време, множество лаптопи и настолни компютри, таблети и телефон. Photshop опит да се направи реклама ect
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
>>Така искате да кажете, че ще платите на някого да рекламира този сайт в американски сайтове?
Точно така. Непрекъснато търсим желаещи да продават реклама. Готови сме да плащаме за банери/линкове/т.н. или сме готови да плащаме по 0,1 долара за всеки уникален посетител. Тази оферта е активна по всяко време.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Бях супер впечатлен, разглеждайки тук. От известно време се занимавам с пазари и форми, но това място е обширно. То е подредено наистина добре.
Ще го споделя.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18


Много се интересувам, трябва ли да ви изпратя DM?
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Мога да насоча ширпотреба тук... Имам предвид ширпотреба... Като например от 5000 до 80 000 потребители.
DM ме! Благодаря.
 
Top