Потенциал с фенилефрин за метамфетамин?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Може ли това да се използва вместо ефедрин, тъй като последният вече не е без рецепта (а ако е, получаването му изисква лиценз, освен ако не го произвеждате).
Фенилефринът е назален деконгестант с химична формула C9H13NO2. Формулата му изглежда по следния начин:

Ecmx06drGu


Има ли някакъв потенциал за това, или е твърде неефективен, за да се използва вместо ефедрин?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
uhhg, моя грешка, мислех, че сте казали фенианилин. Не, това О на пръстена е кучка, не можеш да го свалиш, без да разрушиш цялата тънка. Можеш да го замениш и след това да свалиш суб, но цената е твърде висока.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Трябва да разработите тази възможност, ако знаете за такъв начин. Дали това би било непрактично, или не, е без значение. Процес, включващ фенилефрин като прекурсор на амфетамини, е силно желано знание и привидно се счита за невъзможно. Заради знанието, а може би и заради възможността да хвърлим боклука на прасетата обратно в лицето им, всяка информация, с която разполагате, ще бъде много ценна.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Е, въпросът е, че псевдоефедринът hcl се е предлагал в 60 mg генерични таблетки. Фейлефринът се предлага в таблетки от 10 mg, така че са необходими 100, за да имате един грам от веществото.
YiFkhJIlMf

Идеята е следната. Изглежда, че има няколко начина да се направи това. Вероятно 1 може да бъде цинков прах или 0,7-1,0% ,ол тегл. сярна киселина. Вие дехидроксилирате позицията 5 на фенолния пръстен на фениотеламин. След това ще искате да дехидроксилирате позиция 2 на пропиловата част. Крайният край на пропила вече има метил,, 3 хидрогена, така че е първичен амин.След това просто трябва да метилирате алфа позицията на етиловата функционална група. В зависимост от това какво използвате тук, ще се определи дали имате D,L-мета, L-мета или D-мета. Аз предлагам D. Не е задължително да се извършва в този ред, просто всичко трябва да се направи. Написах какво представлява всяко нещо, за да можеш да използваш UTFSE или да потърсиш в Google или нещо подобно, за да направиш конкретен план по отношение на реагентите и разтворителите ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
В последните ми ловувания за Е или PSE на местно ниво, всичко, на което съм попадал, са тези 10mg хапчета фенилефрин, обикновено съдържащи парацетамол + други "глупости" Практичността също е без значение за мен, Ако е възможно и средствата могат да бъдат набавени от рафтовете на магазините, аз съм доста заинтересован. Войникът зад вражеската линия не може просто да си поръча прекурсорите, така че това знание е жизненоважно. Може да приема това като домашна задача и да се опитам да UTFSE да направи този план, ще ми трябва помощ, разбира се, ако някой иска да DM и да сравняваме бележки. Предполагам, че междувременно ще трябва да поръчам малко ма хуанг, за да послужат на изследователските ми цели. Благодаря ви.
 
Top