• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Пощенски услуги срещу човек, който ме измами

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Търся помощ от всеки готин австралиец, Искам да видя дали някой може да помогне с публикуването на писмо до измамник, който ни измами за хиляди $. Можем да покажете доказателства и т.н. Може да бъде текуща работа

Имаме адрес на лицето в Аделаида, но се намира в чужбина.

Пуснете ми DM, ако можете да помогнете. Ще бъда наистина благодарен. Щастлив да компенсира за помощ!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Този сайт изрично забранява doxxing и всякакъв вид агресия/насилие. Изпращането на писмо обикновено включва марка и плик и пощенски оператор. Съжалявам, че са ви измамили. Останете тук и повече няма да имате този проблем. Можете дори да сключите сделка с когото и да е на земята и да дойдете тук и да използвате ескроу, просто го накарайте да си направи акаунт. Ако те откажат, вероятно така или иначе са щели да ви откраднат парите. Не казваш изрично нищо, което нарушава правилата, но имам чувството, че това е намерението ти
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Интересува ме как сте му позволили да направи това. дали сте му дали стоки, сега платете сделката с пласта 🤷🏻‍♂️
 
Top