Question Пфайзер ксанакс 2 mg бутилка и кутия

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Търся да сложа фалшивите си хапчета в запечатана бутилка ксанакс 50 броя и също така да отпечатам кутия. Някой знае ли размерите на кутията и/или размера на бутилката в милилитри?

Благодаря ви
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Просто си вземи истински ксанакс, пич o_O Надявам се, че не са направени с лошото вещество, което вземат за фалшивите ксани
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Фармацевтичен клас алпразолам от голям фармацевтичен производител, който изисква лиценз за закупуване от тях. Подходящо оборудване също. Само неактивните съставки не са точно същите
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Добре :) Моля, поне направете фалшивите с истински алпразолам :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
В този случай бих препоръчал да се снабдите с точния дизайн на кутията в Китай.
Има много продавачи от Aliexpress, които продават етикети и бутилки за фалшиви постни марки като Tris, Wockhardt или други.
Ако намерите тези продавачи, те със сигурност ще могат да ви помогнат и с вашата заявка
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Благодарим ви за съвета! Никога не съм си и помислял за снабдяване с етикети и кутии. Просто купувам фармацевтични бутилки от Alibaba в насипно състояние, отпечатвам стикер и добавям някаква пломба за защита от фалшифициране. Просто не бях в състояние да добавя Брайлово писмо към кутията. Ще се огледам!

Не е най-етичното нещо, но продължавам да виждам ксан барове за продажба на местно ниво, които със сигурност не са направени с алпразолам и със сигурност не са доставени от фармацевтичен производител. Реших, че ще предложа по-добра алтернатива
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Отидете на това, стига да натискате само ксани с истинска Алпра... това фалшифициране на подплатени хапчета трябва да спре
 
Top