Синтез на P2NP, лошо качество?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, членове. Бих искал да поискам вашето мнение (не говоря английски език). Имам приятел, който произвежда амфетамини от P2NP (може би така се отнасям към nabh4/cuci2). Единственото интересно нещо при готовите амфетамини е, че просто не усещам огромната еуфория, която би трябвало да изпитвам, не е силна. Всъщност използвам малка доза (0,05 г). Опитах няколко дози, но тя е непроменена. Показах го на много мои познати и те споделят същото мнение. Но ако взема висококачествен холандски амфетамин, мозъкът ми се размърдва, въпреки че се предполага, че в него има по-малко амфетамини. Къде е вината? Благодаря ви!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
Трябва да разглобите техниката за синтез, може би вашият приятел някъде прави грешки
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Той казва, че не е сбъркал. В продукта му няма примеси, може би така мисля аз. Чист, без мирис, сух прах! Но дори и тогава не разбирам защо замърсената холандска скорост е била по-добра?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Желателно е да се разбие съставът на всяко от веществата. Амфетаминът не трябва да предизвиква "експлозивна" еуфория. Предполагам, че холандският амфетамин, който сте опитали, има примеси, вероятно метамфетамин.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Това означава ли, че цялото това нещо е просто лъжлива илюзия за амфетамина? Хората нямат представа какъв е чистият амфетамин, но ако е такъв, ще бъде много трудно да се реформира. Гледам количеството (претеглено) 0,03 г е достатъчно за добро пътуване :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Хората често се заблуждават относно това как трябва да изглежда дадено вещество и какви ефекти трябва да има. Уличен наркотик при различни дилъри може да има едно и също име, например амфетамин. В същото време този продукт може да има различен начин на синтез при всеки дилър. А всеки потребител има различни физиологични характеристики. Можем да говорим само за някои средни стойности. За да говорим по същество, трябва да разглобим всяка проба по състав и да разговаряме с потребителя на това вещество, а анамнезата на потребителя също може да играе роля тук.
 
Top