За производството на метамфетамин

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Сигурен съм, че сте заети и десетки хора продължават да ви питат за производството на метамфетамин. Понякога може би си мислите: "Във форума има теми за това, защо е необходимо да се отварят нови теми?" Съгласен съм с вас.

Не искам да отварям излишни теми във форума, но когато питам професионалните членове по тези въпроси, отговорите са или много закъснели, или изобщо не са получили отговор.

Имам впечатлението, че във форума има повече неговорещи английски език, отколкото говорещи английски език. Трудно ни е да разберем езика на химията. Особено ако е на английски език. Знам стъпките, които трябва да се предприемат при производството, но не съм успял да събера правилно тази информация в съзнанието си.

Въпросите ми са кратки, но са сред най-важните, предполагам. Сигурен съм, че вашите отговори ще бъдат много полезни за хората, които се интересуват от този бизнес.

1 - Прочетох, че е по-лесно и по-доходно да се синтезира метамфетамин директно от P2P, отколкото да се синтезира амфетамин от P2P и след това да се преобразува в метамфетамин.

Ефективен ли е начинът за производство в големи мащаби на метамфетаминов хидрохлорид чрез редукционно аминиране с P2P?

2 - Доколкото разбирам, не е достатъчно да се получи метамфетамин хидрохлорид. Той трябва да се превърне в d-метамфетамин хидрохлорид чрез винена киселина. Не може ли метамфетамин хидрохлорид да се използва, без да се превръща в d-метамфетамин хидрохлорид?

3 - Тъй като хората не могат да намерят Метиламин, те използват различни методи за производство. Но той е лесен за синтезиране химикал. Защо хората не предпочитат да си го синтезират сами? Има ли някакъв недостатък, за който аз не знам, но е широко известен сред химиците?

4 - Когато искаме да увеличим или намалим мащаба, как трябва да вземем решение за пропорциите на реагентите, които ще се използват?

Например, ако в даден синтез се използват 500 ml от веществото X и 500 ml от веществото Y, ако искаме да го намалим, не е ли добре да направим и двете вещества по 250 ml?

Благодаря ви предварително за всеки отговор.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Можете също така да редуцирате псевдоефедрина чрез хидриодна киселина/червен фосфор.
Може би някой друг ще се включи, но аз нямам база от знания за пътя на редукционното аминиране. D-meth е психоактивният компонент. Този, който ви кара да се движите, левомета може да си купите в Уолмарт за назален деконгестант, буквално активната съставка е "левометамфетамин". Отпадъци. Също така бих искал да отложа другаде скалъпването. "По-добре да си държиш устата затворена и да оставиш хората да те приемат за идиот, отколкото да я отвориш и да премахнеш всички съмнения." Баща ми ми казваше. Самият аз все още съм много нов в начините, така че не бих искал да дезинформирам.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Благодарим ви, че отделихте време да отговорите.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
НП, вероятно не е толкова полезно, но сте добре дошли
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Причината да не получавате отговори на въпросите си е, че те са отговаряни няколко пъти в други теми относно амфетамин/метамфетамин.

Така че, за да отговоря на твърдението Ви, да, тази тема е ненужна.

С най-добри пожелания
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Тогава всеки трябва да прочете съществуващите книги и да стане хирург.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Точно това правят студентите в университетите.

Те изучават учебници и стават хирурзи.

Това, което правите вие, е да пренебрегвате учебниците и да питате професорите за отговорите на всеки тест, без да полагате труд.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Много съжалявам, но в него не пише "научи ме как да правя метамфетамин". Очевидно задавам конкретни въпроси. Въпроси, които са зададени чрез процес на мислене и проучване. Изрично се казва, че разбирам методите, просто не мога да ги подредя в чист ред в ума си. Във форума няма почти никаква информация за намаляване и увеличаване на мащаба. Също така се казва, че изрично съм поискал обратна връзка от други химици относно използването и синтеза на метиламин. Естеството на въпроса означава, че е необходима обратна връзка от други химици. Защото това е въпрос за опита.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Тъй като той я е прочел, след това е попитал. Погледнете въпроса му, прилича ли на глупав въпрос? Как мислите, че учи студентът в университета? След като са прочели книгата, тогава само те знаят какво да попитат, ако не са разбрали. Каква шега
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Здравейте, скъпи
По отношение на синтеза на метамфетамин няма значение дали той идва от P2P или от амфетамин. Това зависи от наличните във вашата страна реактиви.
Второ, в големия форум има тема, в която се обяснява синтезът на метиламин хидрохлорид от амониев хлорид и формалдехид.
Трето, вие знаете информацията и стъпките при производството на отговора
За да има той елегантна и добра подредба в съзнанието ви, е необходима практическа практика. Умът не може да съхранява информация. Той може да изтрие част от нея, но практиката на практическия синтез го принуждава да запази информацията.
Начинаещият трябва да направи едно просто нещо, а именно да дестилира вода. Това е полезно от гледна точка на контрола на температурата и практиката на прост уред за дестилация.
Четвърто, обхватът на разширяване и мащабиране зависи от вас. Всичко, което трябва да направите, е да удвоите количеството на реагентите и съдовете, използвани в синтеза, като същевременно сте много внимателни към реагентите.
С най-добри пожелания
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Не бихте могли да бъдете по-полезни. Много ви благодаря.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Ако мога любезно да попитам, бих искал да задам още няколко въпроса.

Същата техника приложима ли е и за намаляване на мащаба? Достатъчно ли е да се намали количеството на реактивите и съдовете един или два пъти? И това важи ли за всяка химична реакция?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Ако се започне с P2P, добивът на амфетамин вече е нисък, а опитът за превръщането му в метамфетамин води до още по-значителни загуби. Ако обаче като изходен реагент се използва P2NP, това превръщане е възможно. Може да се направи опит за кристализация чрез използване на сух газ HCl в толуол или етер, филтриране на утаения прах и след това използване на вода и етанол за кристализация чрез посявка с d и l кристали.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 8

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Здравей, приятелю мой. Търсех нещо много обяснително или пълно ръководство като вас, но това, което исках да кажа, е, че не е необходимо да се търси подробна информация. Когато го направите и приложите подредено дадената информация, започвате да разбирате какво се случва и започвате да вярвате, че написаното всъщност е достатъчна информация. Първо, правете това, което е написано, ще намерите отговорите на всичките си въпроси в около 80-90%, докато ги опитвате или прилагате сами. Не си усложнявайте нещата, като търсите подробности, както правех аз.

Един допълнителен важен съвет: Дръжте устата и езика си затворени. Не позволявайте на лявата си ръка да знае какво прави дясната ви ръка.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Мина много време, откакто бях писал това. Вече имам известен успех с това, но ви благодаря много за готовността да помогнете. Вашият отговор ще бъде полезен за хората, които имат нужда от помощ. Благодаря ви. :)
 
Top