Миризми на ароматни алдехиди

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Съществуват ли заместени безалдехиди или аналози на бензалдехида (като тиофенекарбоксалдехид), които имат същия бадемов мирис като бензалдехида (и евентуално биха могли да бъдат объркани с него)?

Преди известно време имах нещо, което мислех, че е бензалдехид. Имаше силна бадемова миризма и се кондензираше с нитроетан до нещо, което мислех, че е P2NP (светложълти игловидни кристали). Сега ми е необходимо да знам дали това съединение може да е било нещо друго освен бензалдехид (някакъв друг алдехид).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Температура на топене?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
На какво? Ако имаш предвид P2NP, аз го използвах цялото и не проверявах м.п. тогава.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Да p2np точка на топене
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Както казах, не ми е останало нищо от този п2нп. Разполагам само с амфетамина, произведен от него. И, така или иначе, в момента нямам достъп до никакво лабораторно оборудване или възможности за извършване на тестове. Амфетаминът е странен, което ме кара да се съмнявам, че изобщо е амфетамин и дали е безопасен за консумация; оттам и темата.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Измерване на температурата на топене на амфетаминова сол. оборудване термометър, тънка стъклена капилярка и електрическа печка. Ако нямате какво да проверите, няма да можете да инсталирате какъв продукт имате. Най-неблагодарното нещо е да гадаете.
 
Top