МЕТАМФЕТАМИН PSE-RP-I2 Редукция

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Псевдоизвлечен път Направо към Д, защото методът А/Б не ми свърши работа.
120 mg псевдоефедринов сулфат + 5 mg лоратадин в една таблетка
10 г псевдоефедринов сулфат
15g йоден критеталин гранулат
5g RP
5ml h2o
рефлукс
случи ми се, че по време на реакцията след един час уплътнителната лента между гърлото на банката и охладителя се разхлаби и тя започна рязко да пуши. възможно ли е метамфетаминът също да се е изпарил?
това се случи при температура 120 С. изключих котлона и изчаках да изстине, за да мога да поправя уплътнителната лента. и отново започнах да го загрявам, но чак на следващия ден, защото след това нямах време.
Възможно ли е това прекъсване да е повредило реакцията?
Така че, когато започнах да го загрявам отново под рефлуксен кондензатор (балон, поставен в края му) до 130 С, поддържах тази температура в продължение на един час.
След това го оставих да изстине, налях там вода и го филтрирах.
Цялата смес беше зелена. Нормално ли е това?
Очаквах да е жълтеникава или прозрачна.
все пак продължих, добавих NAOH до ph 12+
след това добавих 2 пъти по 100 мл ксилол
(сложих долния слой надолу)
Промих ксилена със студен, топъл и студен DH2O
Сложих MgSO 4 във фуния на Бюхнер с филтърна хартия, през която излях слоя ксилол.
След това обгазих ксилоловия слой с газ hcl (nacl + h2so4, изсушен над CaCl2).
Разочарован съм, очаквах по-голям добив от поне 6 g, вместо това имам 3 g бял прах.
Ще се опитам да го рекристализирам.
Разтворих този прах в бехерова чаша в горещ изопропилов алкохол, добавих около 10 ml ацетон, покрих я и я поставих във фризера.

Може би щастието се е изгубило, може би нямам достатъчно знания.

ето резултата

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Свободната основа на метамфетамина може да отлети с парата, но може би не е само това. При тази техника на синтез се получават странични продукти на реакцията, което се вижда от цвета на сместа. Мисля, че такъв нисък добив се дължи на комбинация от фактори.
За първи път ли синтезирате метамфетамин по този начин?
Мисля, че си струва да повторите и да натрупате опит.
Полученият метамфетамин изглежда чудесно на снимката. Екстракцията, подкиселяването и рекристализацията бяха успешни.
Качеството на метамфетамина добро ли беше?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Вече съм настройвал тази реакция около 2 пъти, никога не съм успявал да го направя. Дадох я на един приятел. Не съм го виждал от много време. Нямам възможност да го попитам това. От собствената си гледна точка знам, че когато съм ползвал метамфетамин от налични източници, метамфетаминът е бил горчив, имал е специфична химическа миризма. Този мой продукт също беше горчив, но нямаше миризма. Поставих малко парче от продукта да се разтвори във вода и измерването на рН беше синьо.

Благодаря ви за отговора, със сигурност ще опитам отново.
След това ще публикувам работата си във форума
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Изглежда, че сте имали приличен успех. Опитвал съм редуциране на rp/i безброй пъти и винаги имам проблеми с изчистването на pfed, така че по-често реакцията ми се проваля.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
от 10 г псевдодобив 0,4 г това е срам, молех се очаквах повече
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Това е срамно, човече, съжалявам, че чувам това.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
никой не е паднал от небето и не е знаел всичко веднага, ще опитаме по-нататък, надеждата умира последна, а любовта, която трае, е от съществено значение.

Пожелавам ви много успехи
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Поради времето за реакция на LWR 36-48 часа (макс. 120°) 107,5-112,5° е идеално, а увеличението до 0,8 ml dh2o - 1g E. Възвръщаемостта се увеличава от 42% на 57%. Ако имат възможност и време, биха могли да опитат.

Успех
 
Top