Question Член/резидент

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Искам да знам как да бъда резидент/член на организацията. Спомням си, че преди време четох, че за да станеш член, е необходимо да си активен 30 дни (?), но искам да съм сигурен, че съм разбрал правилно, тъй като не мога да намеря отново темата, в която видях това. Нямам представа какъв е процесът да бъдеш резидент, така че ако някой знае как става това, нека ми каже. Благодаря за помощта :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Отсега нататък всички статуси ще се издават автоматично и те трябва да бъдат спечелени.
По подразбиране всички прясно регистрирани потребители ще получават статус "Нов член"
Ако потребителите останат при нас повече от 30 дни, покажат малко активност във форума през това време, статусът им ще бъде променен на "Член".
По-нататък, ако "членът" продължи да използва форума и покаже по-голяма активност през следващите 30 дни, тогава този потребител ще получи статус "Резидент". "

 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Колко време ви отнема да станете резидент
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Много е възможно да се справите за 2 месеца или да не се справите. Въз основа на езика на темата звучи така, сякаш алгоритъм проверява броя на публикациите ви след 30 и 60 дни и ако имате достатъчно, получавате актуализация на статуса, а ако не стеһттрѕ://....idk, може би го представя в табличен вид всеки месец, докато не публикувате достатъчно, или може да спре да се ебава с вас заедно
 
Top