Question Мелтелоидин

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Интересува ме дали някой има идеи за синтез от Erythroxylum australe, тъй като се предполага, че алкалоидът е подобен на кокаина, както е описано в тази статия.

Благодаря

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ако искате да направите нещо, което може да се конкурира с кокаина, направете мефедрон. веднъж изпратихме малка партида качествен мефедрон на нашите мексикански приятели, там все още ни помнят и са добре дошли.
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Всъщност не се опитвам да се конкурирам с кокаина, а търся стимулант, който може да се синтезира от растения или химикали, налични в Австралия, където повечето от химикалите, необходими за производството на неща като метамфетамин или мефедрон, са силно ограничени и недостъпни за обществеността, за разлика от Erythroxylum austral , който е законен за притежаване/отглеждане във всички щати, освен в НЮУ



 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Сигурен съм, че сме в състояние да доставим всичко необходимо за синтезиране на мефедрон или a-pvp в Австралия. Ако проявявате интерес, свържете се с @HIGGS BOSSON, той може да помогне за организирането на доставките
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Вие или ct @HIGGS BOSSON можете ли да доставяте от хора в Австралия, тъй като нашият граничен контрол за неща, които влизат в Австралия от международни изпращачи, е невероятно строг и най-вероятно ще бъдат конфискувани
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Смятам, че сме в състояние да се справим със задачата.
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ето защо се чудя на всички тези продавачи в бб, които се хвалят със 100% успеваемост за химически прекурсори в Австралия от чужбина. Това измама ли е?
 

hubei hange chemical

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hi averything са измама, никой не може да каже 100% успеваемост, е спряно митниците, те не препращат
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Няма да е лоша идея, ако се преместя в Австралия, за да продавам мефдрона.
Легален ли е 4-метилпропиофенонът, предвестник на мефдрона, в Австралия?
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Бихте спечелили доста пари от продажбата на мефдрон в Австралия, но за съжаление 4-метилпропиофенонът е незаконен в Австралия, точно както са незаконни и всички химикали, необходими за производството на 4-метилпропиофенон.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
това, което прочетох, говореше за тропанови алкалоиди, подобни на сополамин, хиоскамин и атропин. ПС на химикала предполага, че ще се отровите. Наслаждавайте се на своя делириум!
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Бихте ли обяснили това малко по-подробно
 
Top