Търся лесна рецепта за евтин стимулант кристал

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте!
Нов съм тук и имам въпрос.
Как да си направя амфетамин метамфетамин мефедрон клефедрон (idk нещо лесно за приготвяне, което е евтин стимулант, поднесен в кристална форма) в кухнята без лабораторно оборудване, без
познания по химия и с евтини и лесни за получаване прекурсори в Полша.
Благодаря ви за помощта и се извинявам за лошия английски.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Добрият ден,
Всичко, което искаш/трябва да знаеш, е тук, в ББ, или можеш да намериш някои неща за chem 101 в YT и т.н.
Добро начало може да бъде редуцирането на ефедрин или псевдо хапчета от аптеката в метамфетамин. Не се нуждаете от много оборудване (ако има такова) и всичко, от което може да се нуждаете, може да се намери в местния магазин за хардуер и т.н. Въпреки цялата пропаганда, това НЕ Е - ТОЛКОВА - опасно, ако имате малко здрав разум и се грижите да го правите безопасно. С всичко подготвено, редукцията е основно една стъпка, а след това заявявате вашия продукт и го почиствате/кристализирате.

Просто четете, ...четете, четете, четете ... и четете още малко. Практикувайте и малки неща, например изсушаване на разтворители с епсомови соли. Утаяване на йодни соли от йодни тинктури или разтвори на повидон. Просто приготвянето на всичко за тази една стъпка на редукция ще ви даде достатъчно лабораторен опит и техника, за да се справите с това. Когато се справите и го направите правилно, ще имате приятна награда, на която да се насладите. По-важното е, че сте научили нещо и сте поели инициативата да го изпълните за себе си. Сега вече знаете един доста приятен малък магически трик.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Хей, съжалявам, че притеснявам н всички, но аз също съм нов тук и съм в същата ситуация като този, който е написал поста на ог, проучвах метамфетамин и повечето от рецептите, които намерих, изискват стъклени съдове и оборудване и други неща, които могат да бъдат трудни за получаване , така че бихте ли могли да обясните или да приложите някоя рецепта, която знаете, че е възможно най-проста или не изисква почти никакво оборудване? или да препоръчате някое лекарство, което е лесно да се синтезира с ограничени ресурси и опит. Благодаря ви и се извинявам за лошия английски
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ако можете да получите ефедрин/псевдоефедрин, можете да го превърнете в метамфетамин по няколко различни начина.
1, от червен фосфор и йод се получава хидриодинова киселина - варите ефедрин в хидриодинова киселина - това е просто. След това се преработва в лед.
2. студени опаковки от амониев нитрат, литиеви батерии, "разклати и изпечи" - Амонякът реагира в газ и се кондензира в течност в бутилката, която разтваря лития (и се случват още някои тъпи неща), но този разтвор намалява ефедрина в метамфетамин. В края на краищата това е техника за готвене в "един съд", която може да се импровизира много лесно с
битови и магазинни предмети. Тя е и доста опасна, ако не знаете какво правите. Всичко това всъщност е... химия.
3. Можете да си направите 4mmc и от хапчета ефедрин (или псевдоефедрин) Мисля, че и двете?
4. Ако разглеждаш този сайт достатъчно дълго, ще намериш нещо, което можеш да направиш. Копай, човече.

Както казах по-горе, просто чети и изучавай колкото можеш повече. Можете да задавате въпроси на хората, просто не задавайте на хората въпросите, които трябва да зададете на Google.
Можете да ми изпратите съобщение, ако искате, и аз мога да се опитам да помогна и да дам съвети.
Добре дошли в BB и успех!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Методът на разклащане и печене е много опасен за начинаещите.

Ако искате да направите метамфетамин, ви съветвам да използвате първия метод, който е от таблетки ефедрин.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Не можете да направите 4mmc от псевдо, но можете да направите меткатинон с помощта на псевдо и kmno4
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Уважението се печели със съвети, дадени от такива лица, които говорят истината. Оценявайте
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Уважението се печели със съвети, дадени от такива лица, които говорят истината. Оценявайте
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Здравейте,
Наистина усещам проблема ви, защото някога съм бил като вас, затова имам решение за вашия проблем.
. Ако искаш да имаш наистина лесен стимулант, бих ти предложил да синтезираш метакатиони, защото в общия случай трябва само да разбъркаш реакционната смес, а прекурсорите са широко достъпни, например на ВВ има видео на A-PVP, в което се използва валерофенон, хидрогенбромид (който може да се замени с бром, ако не можете да го получите) и малко пиролодин (ако искате пентедрон (пентедронът е производно на мефедрона) като стимулант, заменете пиролодина с метиламин, но коригирайте моларната маса). Можете да превърнете всеки атом с азот в сол с помощта на солна киселина, като получите кристали. Прекурсорите трябва да могат да се намерят в etsy или synthetika eu, което всъщност е полска компания. Ако имате някакви въпроси или нужда от помощ, пишете ми.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Уважението се печели със съвети, дадени от такива лица, които говорят истината. Оценявайте
 
Top