Въпроси за широкомащабен PMK/MDP2P синтез

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
От моите ограничени познания има два най-добри начина за създаване на PMK/MDP2P: (За производство на MDMA)
Единият с използване на сафрол, а другият - с използване на PMK глицидат и солна киселина (според мен)


1. Знае ли някой добри ръководства за двете реакции
2. Правилно ли е, когато казвам, че методът с PMK глицидат създава рацемичен MDP2P? Ако е така, как мога да го превърна в обикновен MDP2P
3. Някой знае ли добри доставчици/места за набавяне на химикалите, необходими за широкомащабната реакция?

Благодаря!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Глицидат по-лесно
Има няколко пътя, като ще изхождаме от наличието на реактиви във вашия регион
Всички варианти рацемат
Ако началото е глицидат, можем да се опитаме да помогнем. Пишете в PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Много бих се интересувал от същия съвет, мога ли да ви пиша в PM?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Същото

Някой може ли да публикува някои добри доставчици за pmk глицидат?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Създаване на билет
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Така че... изглежда, че имам същия проблем като много хора... новият ETHYL GLY е труден за получаване на правилни резултати... имам същия проблем като други публикации тук, това кафяво гъсто масло, което изглежда много мръсно... рецептата, която следвах:

-1,4 LT вода и 240 gr NaOH и 1 kg et-gly-pmk при 80º за един час
- Добавям 650 г HCL при 80º и смесвам за един час (не е ли твърде много HCL?).
-след това сепаратор
-след това промиване със солен разтвор + промиване с вода 2 пъти
-сепаратор
-след това вакуумна дестилация (все още не е направена, защото не съм сигурен, че съм направил всичко наред)
-след това сепаратор, за да се премахне киселинността (защо... вече направих саламурата.... не знам)
-след това отново 500 мл вода и сепаратор
-вакуумна дестилация, докато изчезне всичката вода
-voila


Това е рецептата, която имах от моя продавач на pmk... но когато попитах някои неясни подробности, той не знаеше... просто я продаде.

Така че въпросите ми са тук:

предложения за всички стъпки? като температури, време и други съвети?
Прочетох тук да добавям Hcl при същата температура на първата стъпка, може ли това да е ключът към получаването на чисто масло?

Благодаря, момчета.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Опитайте се температурата на реакцията с натриев хидроксид да започне от 20-21*С и добавете време до 12 часа.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Кое време? Времето за смесване с хидроксид, времето за смесване с hcl или кое?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Опитах се да ви изпратя кратко съобщение с някои доста критични въпроси, но не получих отговор от седмици... Има ли друг начин, по който да се свържа директно с вас или с други експерти? Има един процес, който съм начертал, и бих искал да бъде потвърден от опитни очи, ако е възможно.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Можете да опитате да го публикувате тук, обзалагам се, че тук има хора с хп в тази област...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Може би ни трябва видеоклип за това как да синтезираме новия китайски ПМК до MDMA, това би решило много съмнения.

Бих се насърчил да го направя, ако някой ми покаже стъпка по стъпка, имам 1 кг PMK от януари и е недокоснат.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Проста реакция. Проблемът е в суровините.
CAS номерът на веществото, в PM, за да не се наводни тук. Ако направим това, публикувайте го тук.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

CAS номерът на веществото, с което разполагам, е: 28578-16-7

Мога да си набавям необходимите материали без особени проблеми, добър съм в търсенето.

Бих се радвал да мога да окажа някаква помощ на форума по този въпрос, няма нищо ясно за производството на MDMA и някои снимки/видеоклипове биха били от полза за общността. Или пък учител, който да ни води стъпка по стъпка и след това да го публикува във форума. Бих ви насърчил да го документирате.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Значи dh2o с натриев хидроксид се смесват при 20*С и се добавя pmk глицидат при тази температура? Ако е така, загрявате ли през тези 12 часа до 80*С? Или го държите на 20*С в продължение на 12 часа?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Моето тълкуване от казаното от Уилям е да го държите на 20 градуса (стайна температура) в продължение на 12 часа. Така че не, не загрявайте.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
но това би могло да работи може би за стари pmk.... това ново восъчно вещество няма да се разтопи при 20ªc.... ИМО минималната температура трябва да бъде малко над точката на топене на това вещество... 33º ...в противен случай ще направим сапунификацията неправилно, без восъкът да се разтопи, искам да кажаһттр://.... имам право?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Прясно приготвен воден разтвор на алкална основа ще даде температура. Ако охладим разтвора, при ниска температура, реакцията също трябва да протече.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
но проблемът е, че краткото повишаване на температурата, дадено от NAOH, не е достатъчно за разтапянето муһттр://.... обикновено е голяма и твърда скала, а замазването ѝ е болка... много трудно, тъй като се лепи навсякъде
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Може да се извършва при всякаква температура, като се започне от стайна температура. Колкото по-висока е температурата, толкова по-бърза е реакцията, но и толкова по-голяма е вероятността да се получат странични продукти.
 
Top