Има ли видео коментар или ръководство с картинки за производството на Lsd-25 от нулата

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
28
Reaction score
22
Points
3
прочетох повечето от публикациите и литературата за лизергиновата киселина, но маймунският ми мозък разбира по-добре с някои визуални стймули никога не съм се опитвал да правя лсд и съм готов да го опитам за първи път, но трябва да съм сигурен, че не правя нещо погрешно. Вид или снимки ще бъдат оценени, аз съм се стреми да го направи от семена на сутрешна слава ти за вашето внимание
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
LSD е много сложен синтез и е трудно да се намери основният прекурсор за него - лизергиновата киселина. Разполагате ли с източник на реакциите за синтеза?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
28
Reaction score
22
Points
3
Имам някои основни стъкленици и някои химикали и голямо количество семена от сутрешна слава, които исках да опитам да синтезирам, за да опитам комплекс, нямах начин или доверие да получа от външен източник
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
744
Reaction score
1,050
Points
93
Можем да използваме екстракция, като имаме алкохол, вода, етер, но чистотата ще бъде под въпрос.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
165
Reaction score
160
Points
43
Дали няма да е LSA от утринна слава?
 

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Основното в този бизнес е увереността в действията ви. Четете внимателно и действайте, ще успеете!
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Да, но това е амид на лизергиновата киселина... просто хидролизирайте
 
Top