Question Необходимо ли е постоянно разбъркване по време на дестилация с водна пара?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Необходимо ли е постоянно разбъркване по време на дестилация с водна пара? Thx ansver
 
Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Въпросът ви е малко неточен. Но докато тече дестилацията, тя предотвратява опасното забавяне на кипенето.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Добре ли е, ако го смеся? 100 оборота в минута. английският е лош, съжалявам
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
но аз съм невежа 😄, така че смесването е наред. Не бях сигурна, но благодаря за отговора. Аз го смесвам 😄
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Това е трудно да се каже, без да знаем за вашата настройка, зависи от вида на бъркалката. Но мисля, че виждате дали всичко се движи вероятно.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Използвам реактор с двойна обвивка. с охлаждащо оборудване. горен смесител. Аз съм само начинаещ, правя третия си синтез. p2np, nabh4, cucl2 маршрут . Искам да направя масло
 
Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Не съм експерт, но бих казал, че трябва да си купите по-малка ротационна колба поради загубите в тези големи по размер реактори.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Най-накрая успях да направя а-масло. третият път беше успешен. Аз съм пълен аматьор. Сега подготвям маршрут от 1 кг р2нп. Ще публикувам снимки след няколко часа. Много се радвам, ако някой има нужда от помощ, с удоволствие ще помогна за синтеза на масло. Мога да го обясня на любителски език 😀
 
Top