Question Запитване относно методите за международна доставка и скрито опаковане

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Здравейте на всички,

Аз съм RDX, нов продавач тук, и искам да разширя обхвата си в международен план. Исках да помоля за съвет относно:

1. Най-добри практики за международна доставка: Какви методи намирате за най-надеждни за доставка на продукти в световен мащаб, особено когато става въпрос за избягване на митнически проблеми?


2. Скрито опаковане: Наясно съм, че незабележимостта е от ключово значение, но ще бъда благодарен за всякакви предложения за най-добрите техники за опаковане, които са работили за вас. Някакви конкретни материали, техники или стратегии, които свеждат до минимум риска от откриване?



Ще бъда благодарен на всякакви насоки или съвети от по-опитни членове. Чувствайте се свободни да изпратите съобщение, ако предпочитате да споделите насаме.

Благодаря предварително!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Вече няколко пъти сме водили този разговор ad nauseum. Ако погледнете под този пост в подобни теми, те може би са там. Някога продавах контрабандни стоки в международен мащаб и в митническата декларация ги наричах търговски образец. Причината е, че ако не е мостра, вероятно сте платили за нея и може да се дължат данъци или такси, които биха хвърлили поглед върху пратката и получаващият човек може да се уплаши от нея. Най-добрата прикритост е да няма прикритост. Няма нищо, що се отнася до контейнерите, което да не могат да видят през тях. Може би си мислите: "Хехе, те не могат да видят през олово!" Точно затова не искате да го използвате. Те ще се чудят какво, по дяволите, се опитвате да скриете зад това олово. Миларът не спира нищо. Сивите машини, с които разполагат, могат да определят дали става дума за органично вещество, метал неорганиченһттрѕ://....моето мнение е да се скриеш на видно място. Това е екстази? Сложете го в буркан и отпечатайте етикет за франкенсенс. Ако никога не сте забелязали, те са идентични за окото. Намерете подобен на външния вид. Внимавайте да не го направите нещо регулирано или да сложите в него материал от нещо регулирано. Не алкохол тютюн не го наричайте каквото и да е растение ( в повечето страни има закони срещу чуждите растения заради опасения от инвазивни видове) направете го най-обикновена гадост, която можете да си представите. Отпечатайте фалшива фактура и я рекламирайте. Отпечатайте страница с глупости, които приличат на инструкции или други фалшиви продукти, които вашата фалшива компания фалшиво продава.
Всичко това е мнение. Още 20 мнения и ще развиете теория
Добре дошли в сайта
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Благодаря за споделянето на такива ценни прозрения. Концепцията за скриване на очите, особено при подхода "търговска проба", има много смисъл. Идеята, че по-малко скритост понякога може да означава по-малко подозрение, е нещо, което определено ще включа.

Какво бихте препоръчали по отношение на опаковката за нещо като метамфетамин, за да остане напълно скрито, без да привлича излишно внимание? Интересно ми е да чуя и мнението ви за стратегията на "търговската проба" - издържа ли тя на проверките или има конкретни сценарии, в които може да се окаже неуспешна?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Искахте да кажете сол за вана? Отпечатайте хубав стикер със сапунена вана, някакво измислено име, ефекти (успокояване, хидратиране на кожата и т.н.), тегло на пробата и го залепете на торбичката/бутилката. Добавете визитна картичка на измислената си фирма, която съответства на декларирания изпращач, и включете продуктов лист с употреба, дозировка, съставки (които копирате от действителния продукт сол за вана) и инструкции за безопасност (предизвикайте повръщане при поглъщане и се консултирайте с лекар и т.н.).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Разбира се, нищо не е гарайнтирано. Продавах в международен мащаб за около 8 години и загубих 2 пакета, като се има предвид, че 95% от продажбите ми бяха на вътрешния пазар, така че това вероятно представлява... може би 5% са конфискувани.
Чували ли сте някога за msm? Това е хранителна добавка, но също така е най-популярната разфасовка на метамфетамин. Може да сте бутиков уелнес център, който продава msm на хора с артрит. Вероятно бихте могли да купите няколко малки контейнера с него и внимателно да ги подмените и да ги затворите отново
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Сега марката msm е в Mercari за 5 долара, това е точно бурканът, който искате. Видях много в кафяви или миларови топлинно запечатани с цип БГ. Просто трябва да изтеглите добра снимка на етикета и да го залепите
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Исках само да изразя благодарността си за вашите ценни прозрения. Оценявам всички ваши приноси!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Братко, не знам какво да мисля за твоя въпрос? Не съм ядосан, разбира се, а по-скоро шокиран😅. Изпращам нещата по целия свят успешно. Загубих само една пратка от страна на usps (не от митницата) в моята карета. Но наистина ли искаш да покажа методите си? Или просто се шегувам? За мен основата в тази работа е, че се развивам самостоятелно. Не съм получавал помощ в началото. Когато разбереш нещо сам, не можеш да обвиняваш никого. За мен това е правилният начин на мислене за тази работа. А за теб имам един съвет: винаги се опитвай да бъдеш уникален. Това би трябвало да е достатъчно. Освен това съм сигурен, че агентите също четат нашия форум, така че не очаквайте някой да ви покаже нещо, особено когато то е уникално. 😉 благославям ви и ви желая късмет. Винаги можеш да попиташ чрез DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Виждал съм невидима опаковка, която е потопена в картон.
 
Top