По ваше мнение най-добрият начин е да се изпратят килограми.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Хей, момчета, интересува ме какво мислите, кой начин е най-добър и безопасен за изпращане на килограми наркотици като от турция или великобритания в като полша? нека поговорим малко
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Бих разделил един килограм на 2-4 части и бих изпратил тези тройно запечатани части, скрити в нещо.

Поставете килограми от какво? Килограм амфетамин използва много по-малко място от килограм трева.
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Вярно е, че да знаете какво точно изпращате не би било лошо.

Предполагам, че пакетите трябва да се изпратят с писмо, но тъй като не знам държавата на произход, не знам и допустимите размери.

Само една идея би била да си вземете руло фолио за опаковане на палети или друг опаковъчен материал, което да намачкате и да поставите в пакета, така че да изглежда, че защитава предмета, и след това да скриете нещата във фолиото.
За да изглежда автентично, бих изпратил оригинално опакован артикул, който е с ниска стойност на стоката.

Изпратете цялото нещо като примерна пратка с фалшива фактура, така че да не се налага стоките да бъдат обмитявани през митница, и посочете компания като изпращач, а в идеалния случай и като получател.

Както вече каза KokosDreams, направете няколко пратки от нея.

Или може да се опитате да създадете чрез VPN полски етикет с полски адрес на изпращане и полски получател, което ще направи така, че да изглежда, че пакетът е бил погрешно насочен и така да са го минали митниците.

И тук е необходимо да го скриете възможно най-неприкрито.
В идеалния случай - изделие, което може да бъде затворено отново след отваряне.

PKjF5B4Czu


За целта ще трябва да направите самостоятелно проучване, защото този метод ми е известен само по слухове, така че не мога да ви кажа дали наистина ще проработи по този начин.
Бихте могли първо да се откажете от пробна пратка, ако все още имате достатъчно време.

Пратките от страни извън ЕС за съжаление винаги са свързани с известен риск
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте!
Преди всичко искам да кажа, че този форум бързо спечели симпатиите ми и се превърна в любимото ми място за разглеждане на теми и получаване на информация. С това искам да кажа, че:
Искам да започна дискусия относно темата за глобалните превози. Моля, уведомете ме, ако искате да споделите някои интересни начини по отношение на това. Преди всичко искам да знам за превоза на хапчета и прахове в големи количества до места като AUS/NZ и други островни общества.
На тези места има много кокаин и екстази, но как те влизат в страната? Винаги ще има голям риск пратките да бъдат заловени, но при това положение бих искал да разбера съвети и трикове, които може да са някак си неизвестни. Милар и метал/примамка и т.н. са добри базови познания, но се опитвам да намеря нещо, което да издигне тактиката.
Прочетох темите по темата, които имаме тук, във форума, и това е от голяма полза. Имам някои идеи за себе си от aswell и имам предварителен опит във вътрешното командироване, но желая да разширя знанията си в областта на международната логистика. (Само за моите знания ;-) )
Разбирам, че това не е нещо, което хората, които се занимават, искат да обсъждат открито. Ако някой иска да ми изпрати месинджър по тази тема, ще го приветствам с голямо удоволствие!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Скрийте го в автомобил без номера или регистрация. След това извикайте влекач, който да изтегли колата междущатски, ако приемем, че сте от САЩ. Ако ви заловят (което няма да стане), шофьорът знае само, че е бил нает да изтегли колата и че информацията ви (предварително платени пари) не е истинска, а крайната точка е била нещо, което сте щели да промените в последния момент, след като камионът пристигне.
 
Top