Имидазенил CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета,
Искам да обърна внимание на едно съединение, което буквално е способно да помогне на страданията на толкова много хора, които се опитват да се отучат от бензо или страдат от тревожност.
Някой наистина трябва просто да се качи на вълната и да синтезира това, съставките не са евтини, но търсенето ще бъде астрономическо, след като се разчуе, че някой продава това.

Буквална златна мина, както и спасяване / предотвратяване на толкова много страдания, мога да кажа от първа ръка, единственият доставчик онлайн наскоро напълно спря да продава и като човек, който страда от изтощителна тревожност и е преминал през години на изключително висока доза бензо употреба поради толерантност, за да има стойностен живот, не мога да подчертая достатъчно колко това съединение има всички плюсове на бензо без пристрастяващи свойства и всъщност обръща редовното бензо седация, тъй като не е бензо, а от напълно противоположната страна като Flumazenil, който се използва за лечение на бензо отнемане и помага за регулиране.

Не познавам процеса на синтез, но някой, който го познава и се интересува от направата му, каза, че му трябват тези съединения (наред с някои, които вече има) , съжалявам, не съм специалист в синтеза, като досега само съм помагал и участвал в направата на 2С-В..

Той каза, че се нуждае от това

bcl3 в ксилол 1M 5L
2-бромобензонитрил 1 кг
4-флуороанилин 1 кг
Някои от прекурсорите, които не мога да купя и ще правя сам (токсични, използват се за синтез на военни отрови)
За да ги направя, ми трябват
Етилов естер на глицин 2 kg
Диетилфосфит 1 кг


Това съединение буквално спасява живота на всеки, който е на бензо или има тревожност, без никакви негативи. И би било много доходоносно за всеки, който би го направил, а освен това е законно навсякъде, така че... както казах - златна мина и нещо, което би облекчило страданията на милиони хора, надявам се да не съм писал в грешния раздел.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Може би имам на склад ампули BCl3 с вместимост 2х100 мл и не мога да си представя за какво да ги използвам. Това е опасно количество, което се нуждае от течен азот, за да се замразят ампулите преди отваряне. 25 мл знам, че правят изпаренията на HCl по-високи от 3-етажна сграда. Това може да бъде изпратено, но само в ЕС, тъй като не знам как да го изпратя на друго място. Към това съединение, което искате да получите, трябва да се отнасяте внимателно, тъй като случайното излагане може да доведе до силно безпокойство и имплицитно до последиците от параноята, не че е незаконно, но вашата лаборатория може и да е такава.
 
Top