Имам нужда някой да ме научи как да приготвя мефедрон с обикновени химикали и лесен начин (безопасен начин)?

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, не знам нищо за химията, но искам да науча и ще се радвам, ако гейовете тук ме научат на най-лесния начин за приготвяне на мефедрон?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
Синтезът на 4mmc от 2-бромо-4-метил-пропиофенон е доста лесен за начинаещи и прост и съм почти сигурен, че можете да намерите всичко необходимо на BBmarket.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да дадете рецептата стъпка по стъпка?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Е, не можете да използвате обикновени химикали за реактиви. Има естествени източници за прекурсори, но след това те трябва да преминат през няколко реакции, преди да се превърнат в преки прекурсори. 4mmc е лесен синтез от 2b4mp, но не е лесно да започнеш от неща, които можеш лесно да получиш.
Истината е, че няма много неща, които да отговарят на вашите критерии. Хлороформ. Меткатинон от псевдоефедрин чрез калиев пермангенат.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Благодаря как мога да направя метантинон от псевдоефедрин?
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да ми дадете рецептата на м кат с псевдоефедрин и калиев пермангенат?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Прочетете темите за металите!
Гледайте видеото!!!
Всичко е тук!!!
Но, разбира се, не и без подводни камъни!
Всички тези материали от форума са нищо без лична практическа работа! И собственото ви желание да се учите и РАЗВИВАТЕ!
Необходими са постоянство и Опит! , Това се развива чрез многобройни повторения на един и същ процес!

Или се пригответе да платите 300-500 долара за онлайн обучение.
Лично аз не бих го направил дори и за по-голяма сума!
Просто защото, докато ви обучавам, бих могъл да синтезирам повече от един килограм от веществотоһттр://..... А това е поне 4000-5000, ако се продава на едро..
И това е само цената на метаните! Опиатите и опиоидите са многократно по-скъпи...
С уважение: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Причината, поради която караме хората да правят собствени проучвания, е, че ако не сте работили усилено, за да получите знания, не оценявате нивото на опасност, пред което сте изправени. Ако някой вземе парите ви за платена консултация, той е длъжен да поддържа личната ви безопасност и носи отговорност, ако изгори къщата ви. Технически това никога няма да влезе в сила, защото вземането на нечии пари за урок по химия на наркотиците обикновено се нарича заговор за производство на контролирано вещество. Все пак двама души могат да се изпокарат на тема теоретична химия. Вие четете синтезите, ако ви трябват още, питайте и ние ще ви дадем още. Ако имаш въпроси, ще ти отговорим, но първо трябва да прочетеш материала, поне.
 
Top