Question Как да вкараме тайно наркотици в самолет?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im getting amph in a couple days and want to know how i can take it with me on a plane cuz i have to go to malaysia soon (like within the next week or 2, I have family stuff going on)

Планирам да го имам в ръчната си чанта, но не знам как. имам бутилка с тези магнезиеви добавки, които идват на капсули, мислех просто да напълня капсулите с амфетамин и да ги сложа обратно в бутилката. това добра идея ли е? ако я запечатам отново с малкото пластмасово уплътнение, по някакъв начин няма ли да я отворят?

имам и телефон със сменяем гръб и батерия. ако го сложа в пликче и го сложа в телефона, ще го намерят ли? ако има други алтернативи, пишете ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ще бъде малко количество, като грам или най-много 2. мога ли просто да сложа това ши в сутиена си?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Отивате в Малайзия и криете наркотици у себе си? Да, това е добър план, ако не ти се налага да се връщаш в училище догодина. Мюсюлманските държави могат да бъдат малко сурови и да проверяват всичко. Бих казал да вземеш със себе си кървав парцал и когато се готвиш да кацнеш, да вкараш наркотиците във воден сейф и да го залепиш в кухнята, след това да сложиш там напоен с кръв парцал върху него и ако имаш нещастието да те претърсят, да се разплачеш малко и да им подадеш мръсния парцал, който е в панталоните ти . Малко гадно, но е по-добро от 8-13 години, които Малайзия ще ви даде за внасяне на наркотици в царството на Аллах. Успех
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Най-важното нещо, на което трябва да обърнете внимание на границите на Близкия изток/Далечния изток, е, че трябва да се справите с културните различия и важните фактори на външния вид, като действате по обикновен и нормализиран начин. Ако се държите забележимо и подозрително в тълпата, ще се откроите.

Колкото по-малко внимание, толкова повече свобода

Не знам как можете да действате законно. (Никога преди не съм се опитвал да направя подобно нещо)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Летял съм из цяла америка, като съм го слагал на долната част на краката си. скенерът не го показва. притеснявам се само, че кучето ще го усети. казаха ми, че тук търсят само експлозиви, а не наркотици.
Взех го в Сингапур по същия начин от Индонезия.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Здравейте,

Надявам се, че четете това у дома, а не в претъпкания с пара малайзийски център за задържане.

Шегата настрана, но никога, ама никога не бих препоръчал на никого да взема на борда нещо подобно на огнестрелни оръжия, експлозиви и незаконни наркотици. Няма значение дали смятате, че е малко количество и можете да го скриете, или е голямо количество и искате да го погълнете. Това, което най-много ме притеснява, е фактът, че сте готови да рискувате вероятно десетилетия от свободата си да ви бъде отнета за най-малкото количество от какъвто и да е наркотик в тези страни. Индонезия, Бруней, Малайзия, Китай, Виетнам, Тайланд - и почти всички страни, които не са в Европейския съюз, ще направят ужасяващи неща с живота и благосъстоянието ви за обвинения в употреба на наркотици. По дяволите, дори и в ЕС всичко ще завърши зле, единствената разлика е, че няма да получите буквално доживотна или реална смъртна присъда.
В началото на 20-те си години имах тежък и дългогодишен навик към хероина и кокаина. В Обединеното кралство разполагах с неограничени запаси от тях (почти). Връщах се в родината си в ЕС и трябваше да взема запаси, които да ми стигнат за 10 дни. Бях много наивен и прекалено самоуверен. Опаковах 10 г страхотен афганистански хероин в 15-20 малки камъчета, които увивах в хартия за пушене и двоен слой фолио, които щяха да бъдат запечатани на топло. Слагах всеки камък в различни лични вещи: например един в един чорап, друг в следващия; два в този малък джоб на дънките; един в боксерките (за 10 дни се вземат много чифтове боксерки и чорапи); сгъвах тениски и слагах по един камък и там. Сгъвах и притисках всички вещи с хероин в тях много добре, дори ги гладех, за да изглеждат наистина престижно и митничарят да не иска да бъде груб селянин и да ми развали дрехите за празниците. Този ден щях да съм трезвен, без улично облекло, без странно ''гангстерско'' поведение.
Това беше направено два пъти. Поглеждам назад и никога не бих го направил на тази възраст. Просто имах късмет. На всяко летище има кучета. Знам, че в Югоизточна Азия контрабандата на наркотици и тероризмът предизвикват голямо безпокойство, затова полагат допълнителни усилия, за да открият тези неща.

Силно ви препоръчвам дори да не си помисляте да правите това. Имайте предвид, че аз го направих преди около 15 години. Всяка година охраната на летищата става все по-добра в прехващането на забранени предмети.

Препоръчвам ви да използвате DHL, UPS или която и да е друга куриерска услуга, налична във вашия регион, и да използвате фалшиви имена, телефони на изплащане, еднократни имейл акаунти и празни адреси от типа на сейф.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Казвам ви това, като съм напълно сериозен. Окръжният затвор, в който се намирам, разполага с телесен скенер, който не пропуска НИЩО. Виждал съм екрана, когато някой е бил в него. Едно цилиндрично... устройство, дълго около два инча, и не забравяйте да прикрепите връвчица. Не слагайте в него найлонова торбичка. Никакво фолио. Нито капсули. Вероятно бих се опитал да разтворя веществото, да го накисна в истински тампон, да го оставя да изсъхне, завързан няколко пъти с връвчица, за да запази формата, и да го покрия с вазелин или балсам за устни или нещо водоустойчиво и ултратънко. Това са години от живота ви, които залагате на това, че ще се скриете, побеждавайки тяхната технология.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
да, направих повече проучвания на законите и в крайна сметка не донесох нищо. имам приятел, който каза, че иска да ми изпрати неща по пощата, но не знам дали е добра идея. вероятно просто ще се опитам да намеря тапа тук

хай от Малайзия бтв :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Опитайте безопасно изтрезняване през вашите 3 седмици
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Напълнете я с празни капсули и я поставете в бутилка за хранителни добавки заедно с други действителни таблетки за хранителни добавки.
 
Top