Question Как мога да премина успешно тест за наркотици в урината за метамфетамин?

Andreasamikas

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Трябва да знам как да премина тест с урина за метамфетамин. Знам, че не трябва да употребявам, но тестът ми е във вторник, а последният път, когато употребих, е на 1.1.23 г. Имам д-р px за Adderall
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
добре, тъй като тестът с урина е един от най-надеждните начини за изследване за наркотици, така че не можете да го фалшифицирате или заобиколите. просто пренасрочете срещата.
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
https://quickfixurine.com/

това винаги е работило за мен
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Да, това изглежда като най-добрия вариант, при условие че е синтетичен и буквално сменяте пробата от урина с фалшива.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Можете също така да отхвърлите начина, по който стандартизират пробите от урина, като приемате шибано количество креатин всеки ден в продължение на няколко дни преди теста, около 15 г/ден. Това ще повиши нивото на креатинина в урината ви, което се използва за определяне на това колко "концентрирана" е била урината ви.

Ако тестът не е отрицателен, е много вероятно да се върне като "неопределен", което ще ви даде допълнително време да се изчистите за следващия тест
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Никога не правете това, по дяволите, никой! Повишените нива на креатин предизвикват всякакви проблеми в човешкия организъм, които могат да ви оставят с увреждания на органите за цял живот, особено на черния дроб, бъбреците и кожата. Това в крайна сметка води до широк спектър от заболявания и състояния, които включват именно цироза на черния дроб или рак на кожата. Много скоро след като започнете с това, ще бъдете поздравени и с хубав червен обрив. Знаете ли защо урината ви е пълна с него, когато го приемате? Защото организмът ви се опитва да се отърве от нея, при това бързо. Знаете ли кое го вкарва в урината - черният ви дроб, последван от бъбреците. 😑 Но хей, вие преминахте теста, нали? 🤪(y) Господи...
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
TLDR: Не, не е така. Креатинът е безопасен.

Чуйте, стотици хиляди културисти и спортисти приемат креатин ежедневно без никакъв проблем. Вие просто разпространявате градски легенди и необосновани страхове.

Креатинът е най-изследваната хранителна добавка след суроватъчния протеин и постоянно се установява, че е почти безвреден за организма. По време на фазите на натоварване спортистите могат да консумират до 20 грама на ден в продължение на 10 дни, за да наситят мускулите си. Черният дроб НЕ участва в разграждането на креатина по никакъв съществен начин и като цяло няма абсолютно никаква роля в директното отделяне, а само в превръщането му в по-водноразтворим метаболит. Креатинът никога не е бил свързван с рака на кожата и ми е трудно дори да си представя правдоподобни пътища.

Освен това намирането на нещо в урината абсолютно не означава, че то се отделя активно от бъбреците, за да се отървем от него. Чували ли сте за осмотично равновесие? Моля, образовайте се по тези въпроси, преди да се опитвате да се представяте за експерт по тези въпроси, какъвто за ваше съжаление съм аз.

И тъй като едно твърдение няма никаква стойност без доказателство, което да го подкрепя, ето ви: https: //jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0173-z;
"Обхватът и повторяемостта на тези открития предоставят убедителни доказателства, че креатин монохидратът се понася добре и е безопасен за консумация от здрави нетренирани и тренирани лица, независимо от възрастта"
 
Last edited:

ogbonnayauche

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Добре е да чуем, че знаете да не използвате, това е стъпка в правилната посока. Що се отнася до преминаването на теста, за съжаление метамфетаминът може да остане в организма ви до три-пет дни. Въпреки това, тъй като последната ви употреба е била на 1 януари, би трябвало да сте изрядни. Важно е да останете хидратирани и да се храните здравословно преди теста, тъй като това може да ви помогне да изхвърлите всички токсини в организма си. Също така се уверете, че спазвате всички инструкции, дадени ви от центъра за тестване.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Новата урина в дирекцията ще премине многопанелен тест, но ако я изпратят в лаборатория, ще видят, че това не е урина. Някой, който е чист, може да ви даде проба, трябват ви 2 унции, загрейте я и я залепете на тялото си или я пъхнете в задника си. Вземайте по един куп креатин всеки ден и пийте много вода точно преди теста, което ще разреди урината ви, но те няма да разберат, защото базират нивото на разреждане на нивото на креатина.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Хванат ли ви, действайте възмутено и кажете, че единственото лекарство, което дори сте използвали през последната седмица, е безобидният инхалатор на Викс
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Ако е лабораторен тест, много е трудно да се фалшифицира резултатът. Но ако е тест от аптека, може би можете да използвате урина от друг човек
 

scot62192

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Знае ли някой откъде може да се закупи стара версия на Vicks с високо (100 mg) съдържание на метамфетаминово производно? Нуждая се от възможно най-скоро, за да покажа на лабораторията за тестване на наркотици, че съм го приемал като причина за положителния тест. TIA
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ако имате такъв вид проблеми, лекарствата са Def. Не е за вас мммм?
 
Top