Question Здравейте, нов съм тук и искам да внасям лекарства в Шри Ланка

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Аз съм нов тук и търся място за внос на наркотици (кокаин, LSD, марихуана и други) в Шри Ланка. искам да знам дали това е възможно и ако е възможно, как мога да започна?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Всичко е възможно, ако се постараете 😃 ще ви трябват контакти и план за внос на стоки също така във форума на BB имаме политика на забрана на срещи, така че купуването е само чрез ескроу и изпращането на големи поръчки по пощата не винаги е добра идея някои доставчици ще правят мъртви капки в зависимост от местоположението

погледнете в разделите на форума, там има много теми за логистиката на покупките/продажбите и т.н.
 

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви,
като за начало, Ако искам да закупя само малко количество (За да се запозная с този процес), какъв ще бъде най-добрият избор? Как да намеря надеждни сайтове, от които мога да поръчам малки количества?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Това е най-добрият сайт, на който ще намерите безопасен и сигурен поглед върху пазара на лекарства или dm @peaks @DragonLabz или @NLUser
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Лесно е да Шри Ланка PM мен
 

cylencia

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
ИД казва, че най-добрият ви залог е да отглеждате трева и да внасяте табиети, забравете за другите неща, докато не се установите.
Табаците са сравнително лесни за контрабанда поради размера, ако имаш добър човек, той дори може да ти ги изпрати в книги
 
Top