Здравейте, момчета, имам въпрос как мога да превърна метамфетаминовото масло в кокаин

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Синтезирах метиламин и p2p и след това получих метамфетаминово масло с Nabh4

Приятели, искам да превърна метамфетаминовото масло в кокаин. Ако направя ph 6, сложа го във фризера и го смеся със 70% кофеин, ще стане ли кокаин?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Няма начин метамфетаминът да се превърне в кокаин.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Няма да използвам кофеин, написах го по погрешка, приятелю, трябва да има метод, прави се с амфетамин, защо не и с метамфетамин
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Здравей, приятелю, искам да говоря с уважение, но: как ще превърнеш амфетамина в кокаин, приятелю? Това са два напълно различни продукта, това, което предлагаш, е толкова абсурдно, колкото да кажеш: как мога да превърна куче в котка? моля те, тук се обсъждат сериозни теми и ако не се справяш със задачата, стой настрана от писането на абсурдни и безсмислени неща.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
пич, този метод е истински, знаете ли как се прави, не коментирайте, ако не знаете.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Искам да разбера не как метамфетаминът се превръща в кокаин, а как метамфетаминът се използва като кокаин.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Както вече ви беше казано, това са два напълно различни продукта. Нямам какво повече да добавя.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Възможно ли е да се получи чиста скорост от метамфетаминово масло?
Спрях да добавям кофеин Не знаех, че е вреден за здравето
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Искам да го използвам назално, метамфетаминът не е много популярен в моята страна.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

Това е хилаво, но това, което разбирам от това, е, че той иска да произвежда амптимин, а не кокаин лмао той иска да го смърка😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Да, мисля, че той иска да знае как да превърне фребазата си в хидрохлоридна сол.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Всъщност в този форум има ръководство под този линк: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/

"Производство на метамфетаминов хидрохлорид.
Започнете сега да бълбукате тези 1000 ml с HCl-газ през 2 л колба на Шленк (или колба с кръгло дъно с вакуумно бързосменно приспособление), докато тази 2 л колба стои в ледена баня на магнитен миксер и се смесва енергично. Проверява се често рН, продължава се до рН 6. Сега подкиселените 1000 ml се изливат в колба от 2 L за изпаряване и се поставят на ротавап машина. Скорост на въртене ~ 100 об/мин, t° = 80 °C, малък вакуум = 0,8 бара (достатъчен е аспиратор с водна струя), за да се задържи колбата. След като дестилира почти целия DCM, съдържанието на колбата изведнъж се променя от тъмно меден цвят в кремаво млечен цвят и изсъхва до кръгла торта на дъното. Извадете ~0,5 л DCM, който сега се намира в колекторната колба, и отново закачете празната колба. Сега поставете пълен вакуум, за да отстраните последните следи от вода.

Почистване чрез 3 x рекристализация: в колбата се поставя минимално количество горещ (40 °C) сух DCM (или сух 98%+ етанол), докато се разтворят последните остатъци от сухия материал, и се добавя 4 пъти това количество DCM под формата на сух ацетон. Затворете със запушалка и поставете за 1 час във фризера. Образува се твърда мръснобяла кристална маса със слой тъмночервена течност върху нея. Декантирайте течността и повторете тази стъпка още 2 пъти и 2 часа. Получавате за последен път снежнобели кристали на рацемичен метамфетамин хидрохлорид. Сухо тегло = 141,5 g, близко до количествения добив."

Друг вариант с по-малко оборудване и без газ hcl също в този форум: https: //bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Току-що прочетох за него.
 
Top