Question Нужна е помощ за връщане на вещите на моя приятел!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
В момент на необходимост моят приятел имаше приблизително 8 унции метанови парчета, които постави в галон дестилирана вода, за да не ги намерят момчетата в синьо. Работеше и беше страхотен ход тогава, но изпарихме част от водата и тя се върна като бял пухкав прах. Все още върши работа, но той иска да го върне като парченца, защото така очакват всички. Можете ли да ми дадете стъпка по стъпка? И двамата ще сме ви много благодарни. Благодаря.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Разтворете праха в ацетон и го оставете да се изпари бавно Ключовото тук е да го направите бавно
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Това ще помогне за нагряване на разтвора на метамфетамин/ацетон близо до точката на кипене на ацетона, като същевременно го разбърквате внимателно, това помага за правилното разтваряне на праха.

Това, което търсите, е рекристализация на метамфетамин, мисля, че ще ви помогне да знаете :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Смятам, че е по-ефективен, ако се остави в студена среда, не знам защо
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Момче, какво ви казах за това, че помагате на хората само според предишния си опит? Благодаря ви, господин Рамзи, изглежда, спасихте положението.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Не, не е правилно! Вземете ACS клас 99,9% изопропилов алкохол. Доведете го до кипене, след което го изсипете върху продукта в друга стъклена чаша. Това, което не се разтваря, е боклук. След като отделите течността от твърдия боклук, изсипете я в стъклен съд за печене и я оставете да седи, не я смущавайте движението обърква процеса, така че я оставете да се охлади до стайна температура, след което внимателно я поставете в хладилника, докато достигне температурата, на която трябва да са настроени повечето хладилници, която е около 33 градуса, след като достигне тази температура, я преместете във фризера, докато достигне около -3 градуса, след което е готова. Възможно е да има още течност в него, така че изсипете всичко върху филтър, за да отстраните остатъчната течност, и оставете кристалите да изсъхнат и можете да изхвърлите алкохола. Ако желаете, можете да използвате топлинна лампа, за да ускорите процеса на сушене. След това, когато кристалите изсъхнат напълно, обичам да ги промивам със студен ацетон, за да се отърва от замърсяванията, които обикновено са по външната част на кристалите. Също така, обичам да преварявам течността, след като отделя добрата течност, когато премахвам боклука, който не се разтваря & преди това вече съм я превърнал в прах и съм направил промивка с ацетон и очевидно съм я оставил да изсъхне преди частта от процеса с врящия алкохол. но това не е необходимо. Най-добрият начин да го загреете е като кипнете вода в тенджера и поставите спирта в чаша вътре в тенджерата с вряща вода. По този начин вероятността да предизвикате бурен ад е по-малка! Разбира се, не бъдете идиоти и не слагайте прекалено много вода в тенджерата, така че да прелее в чашата, защото това би било напълно дебилно и би било сериозен партиен фал, както и скъпо!
 
Top