ПОМОЩ И СЪВЕТИ

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Търся най-добрия начин за извличане на съкращения от Мет. За пръв път съм в този голям форум, така че моля да извините за всеки некоректен словоред. В момента не ми е възможно да произвеждам собствен продукт, така че съм принуден да получа това, което мога. Разполагам със средства за закупуване, но продуктът не е клас А. Първоначално заподозрях, че рязаното е MSN, но вярвам, че си имам работа с други вещества. Основната ми цел е да имам качествен продукт. Погледнах и проучих и освен измиването с ацетон и дори използването на конвекционна фурна за отстраняване на споменатите замърсители не дават резултат. Измих 5 унции и изгубих значителна част от продукта; останаха 2 унции. Вярвам, че дори след измиването разрезът е толкова дълбоко в споменатия продукт, че изглежда невъзможно да се отстрани напълно. Все още продуктът е слаб, причинява главоболие и болки в ставите. Звучи като MSN да, но аз наистина вярвам, че е нарязан с нещо друго. Някакви идеи за това какво би могло да бъде това и как да се премахне. Нови трикове или идеи биха били страхотни. Закупих продукта чрез няколко различни източника, но всички изглежда са замърсени. Тук съм ограничен и ще бъда благодарен за всеки съвет. Бих искал да произвеждам свой собствен продукт, но просто не вярвам, че мога да постигна всички необходими елементи, за да завърша тази моя мечта точно сега. Така че ми остава да измисля този план, за да направя най-доброто, което мога, с това, което е на разположение. Всеки съвет ще бъде много ценен.
Благодаря ви.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Здравейте. как наричате MSN? Можете ли да обясните?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN е съкращение от метилсулфонилметан. Той се продава тук като витаминна добавка. Използват го и за животни. Когато веществото се нагрява, то се превръща в съвършен кристал, който изглежда идентично на лед. Почти невъзможно е да се разпознае, освен ако не го пушите и изглежда, че така се разпознава. За моите IV или потребителите, които смъркат, обикновено не могат да усетят вкуса или да различат само това, че продуктът е слаб и определено е нарязан с нещо. Вярвам обаче, че е възможно да става въпрос за някакъв друг вид ново нарязан продукт, който се използва, и се чудя дали има процедура, която бих могъл да използвам, за да идентифицирам веществото и как да го премахна. Не вярвам, че е възможно в момента да се направи. Проверявам нещата, но ми омръзна да се занимавам с този проблем и съм много щастлива, че най-накрая имам някой интелигентен и на това ниво, когото да попитам. Оценявам и ще изслушам всякаква обратна връзка, която имате.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Може ли да е изопропилбензиламин? Сега това е по-често срещано съкращение
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Здравейте,

MSN може да се отстрани със студен ацетон.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, преди 7 години ми използвайте алкохол за пречистване на метамфетамин , разтворете целия продукт И използвайте нещо подобно
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
и на следващия ден намерих метамфетамин в контейнера И разрез в страните на контейнера, но в този момент се разконспирирах за този материал и нещата се промениха
 
Top