отглеждане на плевели

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Мисля да си купя някои семена и да ги отглеждам, но не знам откъде да ги купя от надежден сайт
кой вид трева е по-добър и трябва ли да използвам някакви специални продукти за отглеждане и производство на висококачествена трева?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Географското ви местоположение ще продиктува много от това. Обикновено е по-добре да получите генетичните си материали, без да пресичате международни граници, по-голям е шансът те да не бъдат конфискувани. Обичам да използвам добри органични средства за внасяне, защото отглеждам основно за себе си, но Джакс 123 или Мастър бленд са добър икономически избор в САЩ, ако се занимавате с хидро или неорганично използване на почвата.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви много, ще потърся някъде, където мога да купя тези продукти.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
пич, този процес зависи от това дали ще отглеждате трева вкъщи или навън. ако ще я отглеждате вкъщи, всички видове растения ще пораснат, стига да направите същата външна среда вкъщи. ако искате глава сатива, препоръчвам джак херера или бяла вдовица. ако искате някаква индика, можете да си купите big bud afghanian kush или bluedream.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Бих препоръчал европейски калифорнийски или канадски семена от добра банка за семена. Да, необходими са ви продукти, за да получите най-добрата производителност.
Ще ви е необходим минимум:
-стимулатор за корени
-стимулатор за растеж.
-стимулатор за цъфтеж.

Много е важно да измиете корените поне 2 седмици преди рязане.
След като направя измиването, няма да добавям никакъв продукт във водата. Ще го забележите във вкуса и в гърлото.

Ако отглеждането е на открито, ще ви трябват продукти против вредители.

Ако имате достъп до вода с осмоза, използвайте тази вода

PH на идеалната вода е между 6,5 и 7,5

в случай на отглеждане на закрито.

Трябва много добре да контролирате температурата и влажността.
През деня тя не може да надвишава 25°, а през нощта не може да пада под 15°.
Колкото по-млади са растенията, толкова повече влага им е необходима.

Препоръчвам ви да използвате естествени торове, ако тепърва започвате да отглеждате.

Вероятно съм забравил много неща. Можете да говорите с мен чрез съобщение и ще се опитам да отговоря на всички въпроси.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Това зависи от мястото, където се намирате . Температурата на района и всичко това
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ако отглеждате на закрито, трябва да разполагате с 18 часа светлина за растеж и 12 часа за цъфтеж. Ако искате да засаждате на открито, сега е добър момент да започнете, когато започне да настъпва хубаво време и часовете на слънчева светлина се удължат.☀️
купувайте добра почва и добри торове. бъдете много внимателни с насекомите, отглеждани навън!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Страхотна тема!

Цялата информация, която трябва да знаете, е онлайн, в youtube и google (форуми).

Препоръчваме ви да го отглеждате на закрито, в шатра за отглеждане. Цялата ни трева се отглежда в палатки с ежедневна проверка от опитен производител.

Отглеждането на канабис е като изкуство, деликатно и изисква време (много), за да се овладее. Отглеждането на канабис трябва да се приема като хоби и никога като работа. Ако отглеждате канабис като работа, в крайна сметка ще станете алчни и ще прескачате стъпки, ще правите грешки.

Най-добре е да се отглеждате на закрито, просто защото можете да контролирате всяка проклета променлива.

Що се отнася до това какъв вид трева трябва да отглеждате:
1. Започнете с автоматично цъфтящи растения (те цъфтят след почти 100 дни след засаждането, дори по-малко).
2. Първоначално направете само две растения.
3. Запознайте се с начините за лечение на всички болести, които могат да се появят при едно растение.
4. Учете се от процеса на отглеждане.
5. Подобрете играта си. Това може да включва толкова много неща, да отглеждате повече растения, да си вземете по-голяма палатка, система за автоматично хранене, да отглеждате повече сортове.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Ако си чисто за печалба, отидете за амнезия на кокосови влакна и си вземете оптичен климатик. Нейната далеч най-лесна с максимална печалба
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
има някои сайтове за изпращане на семена, имате нужда от средства за това. като кабина, осветление, въздух, въглероден филтър, течен тор и хранителна добавка и др. също така трябва да знаете как да се грижите за него и за състоянието на растението. има някои турски форуми, които можете да проверите.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте всички

Можете да разгледате уебсайта growweedeasy.com
Той беше много полезен за мен преди години, когато започнах да отглеждам в Русия. Там можете да получите много уроци и отговор на всеки въпрос, свързан с отглеждането. Общността е силна и полезна.

Аз съм нов в този уебсайт, дойдох тук, за да се опитам да продавам онлайн трева и може би други неща. Всъщност никога не съм продавал онлайн през целия си живот, движех се по старата школа лице в лице :)
. Сега от няколко години отглеждаме в Барселона с екип, пазарът е труден, но качеството на тревата е страхотно. Смятам, че конкуренцията е наистина добра за крайните клиенти. Но при отглеждането трябва да правиш повече и да работиш по-усърдно, така че тук има повече движение за култура и уважение, отколкото за пари.
Така че, ако имате някакви препоръки откъде да започна, ще съм ви много благодарен.

Също така имам възможност да получа почти всичко тук, в Барселона, на цени на едро, ако е необходимо
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
И за семената.
Зависи от вкуса ви. Сега има много добра генетика и препоръчвам да похарчите малко повече пари за семена, но да имат отлично качество.
Любимият ми щам е Headbanger от Carma Genetics. Той е легендарен, най-силното опиянение, което някога съм имал, и толерантност почти не се развива.
Но това са обикновени семена и ви трябват известни умения, за да ги отглеждате. Но можете да намерите информация за growweedeasy, ако изберете този път

Трябва да започнете с някои авто или феминизирани семена за няколко цикъла.
 
Top