Question Международен полет с дестилат

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
планирам да летя до германия по някое време този месец, исках да донеса малък немаркиран буркан с дестилит (около 20 грама), публикувах в reddit и всички казаха, че не си струва да се носи и че най-вероятно ще ме хванат. има ли някакъв начин да донеса дестилит с по-голям шанс за успех?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Летищата в Германия имат много строга система за сигурност. Не ви препоръчвам да пренасяте някакъв незаконен товар през границата на полета. Какво имате предвид под "дестилат"?
 
Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Дестилат от делта 9, не мирише и само прилича на мед
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
За да победите носа на кучето, трябва да опаковате правилно, най-добре двойно вакуумирано и да почистите всичко внимателно с IPA в среда, която е свободна от забранени вещества. И дори тогава бих внимавал да не се доближавам твърде много.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Напълнете бутилка с крем, поставете я в пластмасовата чанта за тоалетни принадлежности между пастата за зъби и в ръчния багаж на видно място през скенера.

Но от друга страна изобщо не бих го препоръчал хехехе
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
мислите ли, че ако напълня дестилата в бутилка с крем, ще мирише или не, мога да го запечатам във вакуум, но не знам дали ще го изтеглят настрани, че е вакуумиран. също така дали ще е по-добре да го нося в ръчния си багаж или в багажа?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Вакуумното запечатване на крем би привлякло вниманието хехехе.

Хм, чудя се дали кучето така или иначе е обучено на миризмата на дестилата. мисля, че е обучено на миризмата на самия канабис
 
Top