Question Дали цветът на солите за вана в тяхната кристална форма (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV...) определя тяхната чистота?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Например, ако има кафяв, оранжев цвят... (т.е. тъмни цветове), това означава ли, че е нечист, а ако кристалите са прозрачни, това означава ли, че са чисти, или цветът не определя чистотата на лекарството?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Цветът или не маркира чистотата на стоката, но до голяма степен цветът показва колко е замърсена тя
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Забавно, аз също винаги се сещам за тази тема за чистотата.

Току-що получих един доклад в ръцете си. Това е за проба от mdma hcl, получена при тройна рекристализация: вода, ipa, отново вода. Но за тази проба не е извършена екстракция на база.

Външният вид е добър.

Но резултатът от теста показва само 87 %. Не знам дали това е истинската чистота, или някакъв проблем с теста. Майната му.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Хубави кристали, Синтезирате ли MDMA от MDP2P, започвайки с PMK глицидат?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ако е безцветно съединение и има цвят, то не е чисто, преминавайки от светложълто в тъмнокафяво най-вече ако е черно като черна мдма, тогава те са прекалили с наличието на смъртоносен тежък метал

просто рекристализирайте, лесно е, изключително лесно.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Вижте цвета на последната ми партида метилонови кристали, след като прекристализирах метилон HCl с дейонизирана вода и го оставих да престои няколко дни на открито с прозрачен пластмасов тупаник.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
за mdma и просто рекристализирайте неговия хубав добив трябва да регулирате разтворителя с правилото pk или фракционна дестилация при понижено налягане или хромографска колона е ключът към по-високия добив
 
Top