Question Кристална метамфетамин с метода на червеното Р.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Така че се чудя дали е възможно да се направи лед по метода на червеното П, а не само на скорост Аз съм нова в готвенето и не знам всичко, така че се надявам, че всички ще ми помогнат
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Разбира се, всъщност той е в близка надпревара с лития/амоняка за най-популярен метод в обединенитещати. Разбира се, ще ви трябва и йод
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
И как мислите, че мога да го направя? Мислех да го замразя с газ CO2 или просто да сложа тази кучка във фризера.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Говорим ли занапред по пътя на литиевия амоняк? Онези, които знаят, наричат това реакция на брезата LIKE, защото тя не е съвсем бреза. Разтвореният елктрон се абсорбира в амонячен неполярен разтворител. Тя не изисква безводен амоняк
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
През цялото време имах предвид начина с червения фосфор, за да бъда по-точен: Псевдоефедрин, йодни кристали, червено Р, натриев хидроксид, колеманово гориво и т.н. Искам да кажа, че ако не е възможно да се направи лед от него, аз съм отворен за всякакви други приятелски методи за начинаещи, които може да знаете.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
И с тези методи, ако може да предоставите стъпка по стъпка и списък на оборудването/съставките, защото, както споменах, аз съм нов в готвенето и може би имам основни познания по химия, но все пак не разбирам някои напреднали инструкции, например: "най-простите рецепти" "метамфетамин от псевдоефедрин" Едва разбирам тези инструкции, тъй като не са най-ясните.
 
Top