• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy От криптовалута към пари в брой

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте на всички. Наистина имам нужда от помощ, за да го разбера. Трябва да изтеглите като 10k $ на месец от моя XMR или BTC портфейл. Какъв е най-лесният начин да направя това? Мисля, че за да си купя PayPall сметка или smth, но mb аз съм погрешно. Разбира се, това трябва да бъде много анонимно и без никакво проследяване на мен
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
О не знам, но знам, че не е PayPal тези момчета са задници, ако сте бизнес. Когато ръководех бизнес, който използваше PayPal за приемане на кредитни карти и за приемане на пари от името на бизнеса ми, те блокираха сметката ми приблизително всяка седмица и ме тормозеха за това какво точно купуват хората от мен, а ако имаше спор, просто ми вземаха парите и ги връщаха, без дори да споменават за това или да ми дават възможност да се произнеса.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Да, аз дори не съм продавач, просто го използвам за няколко приятели и една сутрин след една транзакция те напълно блокираха, не можех да докосна баланса си и вероятно никога няма да го направя. Трябваше да им правя ад нонстоп в продължение на 24 часа и накрая, когато повдигнах въпроса за Бюрото за по-добър бизнес, те се пропукаха и ме пуснаха. Никога повече не ги докосвам
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
ако говорим за PayPal..........ако усетят и най-малкия полъх на нещо нередно, те (PayPal) ще блокират сметката ви от всякакви крипто транзакции за 3 дни. Ако на втория ден и 12 часа се опитате да извършите трансакция отново, това нулира часовника и отново се заключва за 3 дни. Използвам PayPal за всичките си "познавам клиента си" над борда, а не за анонимни неща. Като дори не си правя труда да използвам vpn. Защо PayPal? Сила на навика, плюс това правят нещата наистина лесни. Ако искате шибано предизвикателство, настройте портфейл с Monero от официалния уебсайт на Monero. Чувствах се като шибания Джеймс Бонд, след като го създадох. Обичам наркотиците и химията. Абсолютно ненавиждам да се занимавам с VPN, tor, криптография, PGP ключове бла-бла-блаһһһһһһһттр://............. но трябва да го направя
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Разглеждали ли сте вече местното монеро?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Да. Но дали е достатъчно безопасно?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Далеч съм от експерт, така че приемете това с голяма доза сол, но мисля, че притегателната сила на XMR е в сигурността (и мръсните евтини такси за транзакции, днес сериозно платих 2 стотинки, за да изпратя някои). Много търговци започнаха да го предлагат и го предпочитат пред биткойн. Съжалявам, че не мога да ви дам конкретна информация защо е по-добър.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
За съжаление localmonero затвори врати и се затвори, откакто публикувах.

Алтернативата е да ви обмен по ваш избор, но монета с ниски транзакционни такси (litecoin е добър), след което го изпратете в портфейла на тортата и направете своя обмен там. Неговата доста проста платформа за портфейл и обмен
 
Top