Преобразуване на бмк глицидиат 20320-59-6 в масло нужда от помощ момчета стъпка по стъпка, ако е възможно, моля

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Нуждаете се от помощ и инструкции стъпка по стъпка за преобразуване на бмк глицидиат на прах 20320-59-6 в масло всяка информация се оценява благодаря
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Благодаря на Патън за отговора Всяка информация за това как да се преобразува от прахообразна форма в масло ще бъде много ценна 👍
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, просто твърде актуализирайте номера на cas на bmk прах е погрешен правилния cas 5449-12-7 bmk прах всякаква информация или инструкции за преобразуване в масло много ценен
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bmk 5445-12-7 1 кг
H2O 0,5 Л
Фосфорна киселина 85% 1,2 L


1.
Разтворете праха при разбъркване с гореща H2O 0,5 L

2.
Добавете фосфорна киселина 1,2L и рефлуксирайте в продължение на 3-4h при 120c

След рефлукса оставете да престои 1 час, за да се охлади, след което съберете твърде големия слой.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
5449-12-7*
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви sweswe
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Благодаря, ще погледна
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, момчета, само за да ви дам актуална информация, след като взех всички ваши съвети, вече успях да произведа много тъмно бмк масло, което трябва да преобразувам от p2p в pn2p, за да мога да направя анфетаминов сулфат
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Не вярвайте на всички, защото това е наистина безумно, количеството грешна информация за този cas 5445-12-7

трябва да направите снимки на това, което правите.

Информацията в другата тема е много по-добра .

Аз също чакам ангел там.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Благодаря всички съвети са добре дошли просто чакам да поръчам някакво оборудване и химикали, които да преобразувам, след което ще направя реакция на Левшарт и дестилация
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Мисля, че във вашата ситуация също би било полезно да отворите частен чат.

Всъщност експертите тук, във форума, предлагат частни консултации в частни чатове.

Това ми беше от голяма полза при планирането на лабораторията, която ще създам, а също и в рамките на синтеза, който ще започна скоро
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Благодаря, брато, мисля, че това може да бъде дефо начинът да продължа напред Правя видеоклип на Лил, в който правя сулфат, когато завърша, бих искал да го пусна, ако е възможно, какво мислите?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Благодаря, брато, мисля, че това може да бъде дефо начинът да продължа напред Правя видеоклип на Лил, в който правя сулфат, когато завърша, бих искал да го пусна, ако е възможно, какво мислите?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Не е закъсняло!

Да, човече, ще се радвам да го видя :) Ще се радвам, ако го публикуваш и в нашата група!

Ще се погрижа да обновявам групата със снимки и видеоклипове, доколкото мога, след 2-3 седмици, когато ще съм готов да започна приключението си
 
Top