Question кокаин

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, видях този синтез в интернет, липсва много информация, но сукциналдехидът и ацетонедикарбоксилната киселина не изглеждат трудни за получаване.

Липсва информация, но наистина ли може да е изгодно да се синтезира кокаин без кокаин?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Като се има предвид цената на кокаина, ми се струва, че това би било жизнеспособно.
Това, което не знам, е как бихте могли да естерифицирате киселинната група на
Ацетонедикарбоксилната киселина, без да се естерифицира другата киселинна група

Надявам се, че ще мога да помогна на някого с помощта на всички професионалисти във форума
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
През годините за това се говори ad anuseum и общото съгласие е, че човек потенциално би могъл да спечели, но не прекомерно. Истината е, че вероятно не бихте могли да спечелите. Дъното на пазара е изчерпано. Сега кокаинът е по-евтин и по-чист, отколкото е бил през 1985 г. Много. Тогава, когато сметнете лихвения процент, ще видите, че кокаинът не е скъпият наркотик от висока класа от древността. Кокаинът е от средната класа. Направих някои изчисления онзи ден. Казах си " когато бях млад, едва достатъчно възрастен, за да пия, кокаинът струваше 100 долара/г там, където бях. Годината е 1999. Бързо напред до 2024 г. Миналия месец си купих унция кокаин за 700 долара. 25 долара за грам. Това е евтино. Да кажем, че съм платил два пъти повече, отколкото съм платил, а грамът е бил 50 долара. Това е 1/2 от цената през 1999 г. Сега вземете предвид инфлацията, попитана в Google колко струва един долар от 1999 г. през 2024 г. $1.75. Така че 100-те грама от 1999 г. са 175 грама през 2024 г. Действителната цена е 50 долара.
По-малко от 1/3 от цената през 1999 г.
Но аз удвоих цената, така че в действителност тя е
по-малко от 1/6 от цената от 1999 г.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Кокаинът на практика никога не е чист там, където съм аз, ако си купите килограм кокаин, ще видите, че той пристига нарязан от Южна Америка и пристига в 70/80%, като струва 28 000-30 000 евро. Не знам как може да е така, като се има предвид, че 1 кг янтарна киселина струва 100 евро. евро на кг, а лимонената киселина струва около 10 евро на кг, мисля, че има доста голям марж на печалба. Аз няма да мога да го направя, но мисля, че някой с познания може да спечели доста пари.

Би било хубаво, ако някой обясни пълния синтез за този, който се нуждае от него, а мисля, че само професионалистите в този форум могат да го направят.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Съществуват поне 1/2 дузина различни синтези за кокаин. Има фенилтропани и други аналози на кокаина, които са много по-лесни, след това има неща като сериите WIN и WF, заместени аналози на кокаина, които са направени от кокаин като тропарил, като някои са до 60 пъти по-силни. Именно поради тях синтезираният кокаинен не е толкова популярен, колкото би могло да се предположи. За същите пари бихте могли да направите нещо много по-мощно.
Ще ви кажа една тайна. Името на тайната е 2-Смт. 2-карбометокситропинон. Китайците ще ви го продадат за 10 долара/г.

И като последна подсказка ви казвам: моля, използвайте търсачката.
 
Top